Zobacz wyniki ankiety: Forumowa ewidencja banów na czacie

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za

    1 100.00%
  • Nie, jestem przeciw

    0 0%
  • Eee, nie wiem

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ewidencja przewinień czatowych (ku przestrodze i informacji gawiedzi)

  1. #1
    Osadnik Awatar Kornitzki
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ewidencja przewinień czatowych (ku przestrodze i informacji gawiedzi)

    Witam,

    Tak czasem się zdarza, że siedzicie z kimś na czacie i nagle bum, ktoś znika. Pytacie znajomych, nieznajomych, a w końcu moderatorów i szukacie wyjaśnień co się z kimś stało, że nie pisze. Zbierając informacje z różnych źródeł, wasze strzępki informacji z wolna zlepiają się w znany wszystkim kształt... kształt banana. Otóż znajomy dostał bana i go nie ma. Taka to historyjka. Ale żeby dotrzeć do zakończenia to trzeba było pytać ludzi... Różni ludzie, różne języki, różnie mówią i dojście prawdy jest czasem utrudnione.
    I teraz propozycja:
    Wątek zbiorczy na forum w którym moderator pisze jaki nick, za co i na ile dostał bana.

    Oczywiście nie mówię tutaj o blokadzie czata na pół czy godzinę tylko o dużych przewinieniach.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    doskonały pomysł popieram )

  3. #3
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie. Takie coś nie zostanie wprowadzone. "Pręgierz" jest absolutnie nie do wprowadzenia. Osobiście proponowałem kiedyś wprowadzenie statystyki, żeby pokazać, że Support coś robi w sprawie osób, które oferują tzw. looty bez pokrycia lub posiadają multi. Niestety nie ma takiej możliwości.

    Niestety temat muszę zamkąć, gdyż nie podlega on dalszej dyskusji. (wybacz Kornitzki)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.