Strona 29 z 39 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 390

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2015 - Pierwsze informacje - dyskusja

  1. #281
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tylko narzekacie ,od 2 lat polityka bb jest jaka jest widzimy to na własnej skórze.To ze wycofali bronie z dropów uważam za sukces szkoda ze tak późno.Wprowadzenie koszy 24h tez sukces. MMA to najlepszy generał w grze,ale i na to narzekamy.Gra przestaje być opłacalna a czego oczekujecie jak więcej ludzi odchodzi z TSO niż zaczyna w to grać.Na eventach nie ma co kupić niby fakt ale co chce kupować ktoś kto wszystko już ma.

    Prawdą jest ze za mało jest sensownych zmian,zbyt dużo zmian w stylu ,,czy ci ludzie z bb wiedzą cokolwiek o tej grze'',ale jest też trochę plusów.Z pisankami zrobili bardzo dobrze,bo od pewnego czasu topowi gracze nie mający już na co wydawać jajek,dyń,piłek po prostu je magazynują a jak sama nazwa event wskazuje to okres w grze w którym można tylko w danej chwili zdobyć pewne fanty.A tak mamy zamiast eventów zakupy bez wysiłku za to że nie miałeś na co wydać rok temu.Ja narzekam na to że za mało jest nowych rzeczy na eventach i że własnie zostaje na następne lata.Powinno być nie tyle trudniej co więcej do kupienia np w postaci pudełek architekta albo teraz premii do wyburzenia wyspy.

    Ludzie odchodzą bo brakuje nowych rzeczy a tylko się dodaje droższe jak 6 lv czy koszty upów za kosmiczne kwoty jak to było z silosami.Więcej sensownych nowości jak zrobili z bajkowymi i prawie na rok było co robić.Mniej bezsensownego zapętlania w bezsensowne pomysły jak 6 lv.I co najważniejsze ile można klepać to samo co wygląda trochę inaczej,Potrzeba nowego rodzaju przygód,nowego systemu gospodarczego i nowego socjalu(banki gildii były dobrym pomysłem tak samo gildie powinny dawać premie i mieć zadania do wykonania by podnieść ich lewel).Ale to juz nadaje się do działu pomysły którego poza nami nikt nie czyta. Pozdro

  2. #282
    Początkujący Osadnik Awatar Baczek998
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Poprzednie rozwiązanie spotkało się z falą krytyki jednocześnie gracze podawali szereg pomysłów jak to zmienić. Jednym z pomysłów było własnie wycofanie starych pisanek.
    BB zmieniając znowu zasady wybrało rozwiązanie które im najbardziej pasowało "podpierając" się opinią graczy
    Przecież sam robiłeś ankietę żeby wycofać stare pisanki albo podnieść ceny w sklepie oO

  3. #283
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I widzisz jakąś sprzeczność między tym co napisałem a tym, że zgłosiłem jeden "z szeregu pomysłów"?
    A ankieta dotyczyła nie wycofania pisanek a przede wszystkim wprowadzenia pisanek za klejnoty, ceny były drugorzędne.

  4. #284
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy tylko ja widzę ze te zmiany są korzystne? Że BB wprowadza to głównie po to aby uatrakcyjnić rozgrywkę ? Aby nie było sytuacji że ktoś skończy event zaplanowany na miesiąc w jeden dzień. Nowy surowiec by wszyscy mieli równe szanse go zdobyć. A że stare jaja zgniły i bardzo dobrze w końcu to jaja. Zrobią nam dodatkowy event aby się ich pozbyć tylko się cieszyć.

    Dodatkowo przy tych zmianach że za nowe jajka wszystko może przemycą że starzy gracze też kupią se mma albo chociaż odkrywcę tylko się cieszyć. Legendarnego też zmienili że już ma znacznie więcej hp co czyni go w pewnych sytuacjach całkiem przydatnym. Ze słabego eventu jaki się zapowiadał robi się ciekawie.

  5. #285
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    uatrakcyjnić rozgrywke? czy ja wiem, pamiętam jak było na każdym pierwszym evencie z serii, szło dużo klejnotów aby na początku nieźle zarobić (chodz nie wiem gdzie tu logika, wydawać niebieskie aby zdobywać inną surke ) więc wydawanie kleju na nowe surowce eventowe jest na rękę bb na pewno.

  6. #286
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Już pisałem, że jedyną stroną która skorzysta na wprowadzeniu innego rodzaju eventowego surowca będzie BB.

    - Starzy gracze stracą bo będą im się kisić stare pisanki, chyba że BB da w wakacje wszystko co było do zdobycia w poprzednich latach.
    - Nowi gracze będą mieli trudniej bo cena nowych pisanek będzie znacznie wyższa niż starych z racji, że nie ma ich wcale w rynku i nikt ich tanio nie sprzeda.
    - BB więcej zarobi bo wyciągnie od nowych więcej klejnotów.

    A puenta jak już ktoś wspomniał: robienie ni z gruszki ni z pietruszki takiego wywrócenia zasad po 3 latach obowiązującego ładu zostawi co najmniej niesmak i nieufność do firmy wśród wszystkich.

  7. #287
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Kto płacze że nie dorobi się na starych pisankach?? Po drugie przecież nie wiesz czy się dorobią czy nie ??
    No ja za Twoja sekretarkę robić nie będę, poczytaj forum i zobaczysz.

    Cytat Zamieszczone przez ozeo Zobacz posta
    Czy tylko ja widzę ze te zmiany są korzystne?
    Nie tylko Ty, raczej większość graczy popiera te zmiany. Krzyczą ci którzy skupowali pisanki po 250 monet lub więcej, a teraz się okazało że stracili.

    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Nowi gracze będą mieli trudniej bo cena nowych pisanek będzie znacznie wyższa niż starych z racji, że nie ma ich wcale w rynku i nikt ich tanio nie sprzeda.
    Ja nie wiem czy jeszcze nie robiłeś żadnego eventu? Dlatego takie farmazony wypisujesz? To ja się poświęcę i wyjaśnię. W czasie eventu robi się zadania, wysyła odkrywców po skarby, robi przygody, podbija kolonie za każdą tę czynność otrzymuje się pisanki, a jak ktoś jest leniwy to może pisanki za klejnoty kupić, tak więc pisanek będzie z dnia na dzień przybywało i tak do końca eventu. Nowi gracze dopiero po tej zmianie dostali realną szansę na zakup MMA czy weterana, bo przy cenie 270 monet za starą pisankę prawie żaden roczny gracz nie będzie miał miliona monet na generała. Gwarantuję Tobie że w drugiej połowie eventu ceny pisane k będą poniżej 100 monet, pewnie znacznie poniżej. A jak ktoś ma kaprys, kupić wszystko w pierwszym dniu- no za kaprysy trzeba słono płacić.

  8. #288
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ustalanie teraz nawet orientacyjnej ceny nowych pisanek to takie wróżenie z fusów.
    Nie mamy 2 bardzo istotnych dla ceny informacji:
    1. Czy w związku ze zmianą cen w sklepie i wprowadzeniem MMA BB nie zmieni ilości pisanek w przygodach i przynoszonych przez odkrywców (a są to dwa główne źródła napływu pisanek na rynek).
    2. Czy starzy gracze będą mogli kupić MMA.
    Czyli czekamy jeszcze 3 tygodnie i będziemy wtedy wiedzieć więcej

  9. #289
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na razie szacowałam cenę patrząc ile odkrywcy ich targają i oglądając looty z przygód: http://forum.tsotesting.com/threads/...Event2015-Loot

    Wygląda bardzo obiecująco, również w opcji weterana i mma dla starych graczy.

  10. #290
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    "Jak nic nie robić, a dobrze zarobić" pozmieniać kolorki walut eventowych i wiadomo ze znajda sie tacy ze kupią zawsze trochę za klej,

Strona 29 z 39 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.