Strona 25 z 39 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 390

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2015 - Pierwsze informacje - dyskusja

  1. #241
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli ktoś w zeszłym roku kupił MMA/grubasa może teraz za stare pisanki kupić 2??

    I czy za nowe pisanki oprócz młynów wodnych i pływających jest jeszcze coś sensownego do kupna?

  2. #242
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie, może kupić tylko jak rok temu nie kupił.

    Nie wiem czy młyny będą opłacalne, rok temu bardziej opłacało się sprzedać pisanki i kupić młyny na wadze za monety.

  3. #243
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    kuxi: ^(~nIe~)^ bo po co komu nowe przygody, albo legendarny, albo pole zboża, kwatermistrz ekspedycji, zaprawa, premia na kopalnie zelaza i magazyn prowiantu
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 24.02.2015 o 20:42

  4. #244
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Bhawo Wy!
    po zalach, stekach i kwekach BB zmienia zasady gry:
    • Pisanki w paski są nowym i jedynym surowcem wykorzystywanym w tegorocznym wydarzeniu
    • W sklepie w grze nie będzie kategorii związanej z Wielkanocą 2014
    • Generała "Mistrza sztuk walki" będzie można zdobyć za Pisanki w paski
    • Więcej informacji pojawi się planowanym Pamiętniku developera

    gratulacje dla tych, ktorzy kupowali jajca po +/- 300 monet za sztuke

  5. #245
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    + dodatkowo: "Na lato planowany jest specjalny okres, w trakcie którego będzie można wykorzystać wszystkie stare surowce, by zdobyć przedmioty z poprzednich eventów (Wielkanoc, Mistrzostwa, Halloween, Święta Bożego Narodzenia itd.)"

    Dla mnie to zmiany mocno na plus i dobre wyjście z obecnej sytuacji.

  6. #246
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Znajac zycie pewnie za 500 pisanek/jaj/pilek/czegokolwiek bedzie mozna kupic czekoladowego zajaca, wiec wiesz

  7. #247
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zakup MMA za nowe pisanki- znakomite rozwiązanie.

    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    gratulacje dla tych, ktorzy kupowali jajca po +/- 300 monet za sztuke
    Ja sprzedałam w sumie 1500 pisanek, tak po 260 monet za sztukę i spekulantów jakoś nie jest mi żal.

  8. #248
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi się zmiany podobają. A pisanki? To jak z nieudanymi blokami - nikt nie kazał, pretensje możecie mieć tylko do siebie

  9. #249
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie sądziłem, że po tylu wpadkach da się coś dobrego napisać o planowanych pomysłach BB, nadchodzący event zapowiadał się być najgorszym ze wszystkich eventów w historii gry, a tu po poprawce może nie będzie, aż tak źle, na razie bazując na bardzo skąpych informacjach można wreszcie krzyknąć BRAWO to dobry kierunek

  10. #250
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jesli ta wakacyjna akcja da graczom ze stara waluta eventowa rozsadny wybor przedmiotow to ok, ale jak to bedzie pejsato-garbatonosy koszyk egzo za 300 pisanek/pilek itd. to nie mam zadnych pytan, poki co nie ma co wyrokowac, a mimo wszystko zmienianie tych surowcow to bzdura, bo tak juz jest, ze kto przychodzi pozniej ma w plecy eventy i inne rzeczy, ale tez ma z glowy bugi, na ktorych sie tracilo fortuny, bledy w przygodach i blokach, ktore kosztowaly w uj czasu bo premka x2 kosztowala konkretnie monet, ma z glowy przewaly na owczesnym systemie handlowym, ktorych bylo bez liku, wiec takie jeczenie, ze nowi maja cos w plecy jest kretynskie, a Ci co jecza to... no wniosek jest oczywisty wszystko sie rownowazy, wiec nie widze zadnych podstaw do stawiania starych graczy ze stara waluta eventowa pod sciana, bo nowi "maja w plecy", a starzy maja w plecy przez wszystkie bledy, ktore dzieki starym graczom poprawiliscie to teraz dawajcie wszystkim wyrowniania,ale obliczone tak jak wy obliczacie wlasne straty na bledach czyli po calosci, a ja juz jak mi to wszystko i calej reszcie wyrownacie to nawet oddam te pisanki co mam, pilki, prezenty i dynie a niech maja

Strona 25 z 39 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.