Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 390

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2015 - Pierwsze informacje - dyskusja

  1. #21
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    pewnie za stare pisanki bedzie mozna kupic tylko lubczyk i doladowanie do kopalni kamieni
    Też mam takie obawy.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB uwielbia zmieniać zasady na niekorzyść graczy.... przypominam o niekonsultowanej z graczami zmianie dropów z przygód. Oczywiście mogli by zmienić dropy bez problemu wprowadzając nowe przygody.... Stare przygody zosatłyby ze starymi dropami, a nowe z dowolnymi wybranymi przez BB

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli trzeba sprzedać stare pisanki naiwniakom, którzy jeszcze o tym nie wiedzą

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wzięli kredyt we frankach to teraz kombinują jak kasę wyrwać... Zamiast przygotować ofertę która będzie dostępna wyłącznie za klejnoty, to kombinują jak tu straty nadrobić.

    Ciekawe co wykombinują na halloween, jajka jeszcze da się inaczej pomalować, ale dynie?

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A mnie się ta zmiana pisanek podoba. W końcu trzeba się wysilić troszkę w ewencie, a nie kupić pierwszego dnia za pozostałości z zeszłego roku. W dodatku pomysł z dodaniem również zeszłorocznych towarów, dla tych co ich z różnych przyczyn nie kupili też jest ciekawy. Ja nie grałam w zeszłorocznych ewencie, więc nie mam dodatkowego mistrza i majora, a ilu jest nowych graczy co zaczęli grać później...

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sloonik Zobacz posta
    Wzięli kredyt we frankach to teraz kombinują jak kasę wyrwać...
    A ja mam inny problem. Zainwestowałem około 2 mln monet w pisanki, dynie i inne surki eventowe. Może się to nie opłacić. Ale nie robię paniki jak frankowicze, bo to jest rynek. Raz się uda a raz nie

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    A ja mam inny problem. Zainwestowałem około 2 mln monet w pisanki, dynie i inne surki eventowe. Może się to nie opłacić. Ale nie robię paniki jak frankowicze, bo to jest rynek. Raz się uda a raz nie
    To się ciesz, jeśli starych pisanek nie będzie można dostać inaczej niż przez kantor to cena pójdzie w gore, bo jest trochę ludzi co w zeszłym roku nie wykupili generałów i będą chcieli teraz ich kupić.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    To się ciesz, jeśli starych pisanek nie będzie można dostać inaczej niż przez kantor to cena pójdzie w gore, bo jest trochę ludzi co w zeszłym roku nie wykupili generałów i będą chcieli teraz ich kupić.
    Masz rację dlatego przedmioty za stare pisanki powinny u kupca być dostępne taniej niż rok temu.

    Ale bb pewnie zrobi wszystko po swojemu na odwrót.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    @Nimphaea życzę nagrody 500 klejek za komentarz roku.
    Klejek?

    A komentarz z ironią czy na poważnie?

    Bo serio w tej dyskusji wszyscy jakby zapomnieli, że przedmioty eventowe można wymienić w magazynie prowiantu... Przelicznik jaki jest, taki jest - to inna kwestia, ale możliwość "upłynnienia" towarów eventowych zawsze istnieje...

  10. #30
    Osadnik Awatar SimcikQ
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Masz rację dlatego przedmioty za stare pisanki powinny u kupca być dostępne taniej niż rok temu.

    Ale bb pewnie zrobi wszystko po swojemu na odwrót.
    Jak zwykle skąd wiesz mogą u kupca za pisanki ( stare) być droższe przedmioty niż rok temu...

    P.S Co rok cena weterana wzrasta o ok.300 pisanek #potwierdzone_info

Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.