Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 390

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2015 - Pierwsze informacje - dyskusja

  1. #381
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Exec.. nie wiem ja to policzyłeś, ale z podanych cen wynika że jaja są tańsze od monet. Za 350 klejnotów masz 100 monet lub 228 pisanek. Nie może wyjść, że pisanka jest warta 2,3 monety

  2. #382
    Lipek
    Zamiana Pisanek w paski na Złote monety

    Drodzy Gracze,

    zamiana Pisanek na Monety nie odbędzie się podczas najbliższej przerwy technicznej.
    Została przeniesiona na przyszły tydzień. Oznacza to, że do tego momentu gracze będą mogli korzystać z Pisanek w paski jeszcze przez tydzień.

    Nowy termin wymiany: 23 kwietnia 2015
    Druga faza zakończenia wydarzenia: Odbędzie się w tym tygodniu. Zakładka eventowa w Sklepie w grze zostanie wyłączona również w tym tygodniu.

    Miłej gry!
    BB_Teromort
    Nie rozumiem. Gracze będą mogli korzystać z Pisanek jeszcze przez tydzień ale sklep zostanie wyłączony. Jaki jest więc sens tego? Niby handel, ale po co ktoś ma handlować jajami przez tydzień skoro są/będą one bezużyteczne (z uwagi na fakt tragicznie niskiego przelicznika jaja-->monety).

  3. #383
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ Lipek
    po co ktoś ma handlować jajami przez tydzień skoro są/będą one bezużyteczne
    Po to byś je wydał zanim zamienią się na monety. Logiczne nieprawdaż ? xD

    Pytanie tylko po co ktoś miałby kupować w kantorze je skoro zniknie oferta z kupca, może powinni pozostawić tylko limitowane rzeczy z tej oferty, albo nie limitowane, na pewno powinni pomyśleć bardziej.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 14.04.2015 o 19:41

  4. #384
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    @ Lipek

    Po to byś je wydał zanim zamienią się na monety. Logiczne nieprawdaż ? xD
    Nie jest to logiczne - jeszcze raz: po co mam je skupować skoro są bezwartościowe przy obecnym przeliczniku zaproponowanym przez BB. Niech nam zaproponują taki sam przelicznik jaki mają w swoim sklepie: 365 klejnotów za 260 jaj (0,65 klejnota za jajo), a nie 2.2 monety za jajo.


    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Pytanie tylko po co ktoś miałby kupować w kantorze je skoro zniknie oferta z kupca[...]
    Przecież tak napisałem:
    Gracze będą mogli korzystać z Pisanek jeszcze przez tydzień ale sklep zostanie wyłączony (oraz patrz/czytaj wyżej). Innymi słowy - napisałeś to samo.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 14.04.2015 o 19:55

  5. #385
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Kurs wymiany - aktualizacja:
    Niektórzy z Was zwrócili uwagę, iż kurs wymiany Pisanek w paski na Monety jest wyższy, niż powinien być. Mimo to nie ulegnie on zmianie. Każda Pisanka w paski będzie zamieniona na 2,297979798 Złotych monet. Szczegóły w poście > wyżej <.
    Hehe, dawno się tak nie uśmiałem. Sam fakt wymiany po tym samym kursie dla wszystkich serwerów świadczy kolejny raz o tym, że po prostu dev-bb-team nie ma pojęcia co się tu w ogóle dzieje

  6. #386
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zmiany-w-grze-23.04.2015
    Tekst poszukiwań Marmuru jest już wyświetlany poprawnie u wyszkolonych Odkrywców.
    Okno czatu zawsze będzie na wierzchu.
    Nareszcie xD

  7. #387
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Nie jest to logiczne - jeszcze raz: po co mam je skupować skoro są bezwartościowe przy obecnym przeliczniku zaproponowanym przez BB. Niech nam zaproponują taki sam przelicznik jaki mają w swoim sklepie: 365 klejnotów za 260 jaj (0,65 klejnota za jajo), a nie 2.2 monety za jajo.
    Zdaje sie grasz juz w ta gre wystarczajaco dlugo, zeby wyleczyc sie z oczekiwania, ze BB zacznie przy wprowadzaniu zmian uwzgledniac metagame.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #388
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    1 pisanka -> 0,435164 monety
    ** W tym miejscu coś się komuś pomyliło i podzielił pisanki przez monety, zamiast monety przez pisanki. Kurs 2,297979798 to ilość pisanek na jedną monetę, a nie ilość monet na jedną pisankę.

    Żeby nie było, to nie ja pisałem, że kurs jest za wysoki
    ah chcialbym zobaczyc ile monet bym dostal za swoja sympatyczna pisanke ( po mojemu 1 pisanka to 0,43 monety, a wiec w przyblizeniu... 0 )

  9. #389
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Zdaje sie grasz juz w ta gre wystarczajaco dlugo, zeby wyleczyc sie z oczekiwania, ze BB zacznie przy wprowadzaniu zmian uwzgledniac metagame.
    Nadzieja mój przyjacielu. Nadzieja umiera ostatnia, mimo iż jest ona matką naiwnych (żeby nie powiedzieć głupich). Gdybyśmy nie byli naiwni to nie bylibyśmy tu. Bo powiedzmy sobie szczerze - przy tej ilości błędów, niedopowiedzeń, matactw, braku konsekwencji, głuchoty na prośby graczy itd idp, my ciągle tu jesteśmy bo mamy nadzieję i wierzymy że kiedyś, coś się zmieni na lepsze.
    Mam ciągle nadzieję że pojawi się ktoś w zespole pracującym przy TSO kto ogarnie to wszystko i sprawi że wilk będzie syty i owca cała.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 14.04.2015 o 23:22

  10. #390
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Pomarzyć można, lecz kapitan okrętu może być jeden ale nie musi. I to jego wola realizowana będzie przez resztę, bo inaczej okręt by zatonął, lecz czysto hipotetycznie, gdyż nawet kapitan może się pomylić.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 15.04.2015 o 00:06

Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.