Strona 11 z 39 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 390

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2015 - Pierwsze informacje - dyskusja

  1. #101
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ci co maja stare pisanki, będa najprawdopodobniej wymieniać je na nowe w kantorze

  2. #102
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Raczej będą kupować to co będzie u kupca, niż sprzedawać innym graczom.
    Co?
    Króliczą łapkę?
    Średnio aktywni gracze kupli wszystko co było warte kupienia czyli MMA, wetka, poszukiwacza, pływające domy i młyny.
    Tego czego nie kupili w zeszłym roku typu królicza łapka nie kupią i w tym.
    Czyli chomiki rzucą pisanki na handel. Oczywiście drogo Na niskie ceny nie ma co liczyć

  3. #103
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Co?
    Oczywiście drogo Na niskie ceny nie ma co liczyć
    Takie rzeczy tylko w Media Expert?

    Drogo to pojęcie względne dla jednego 50m za pisankę drogo dla drugiego tanio. Nic co zostało wystawione w kantorze i zeszło nie było ani drogie ani tanie, tylko akceptowalne dla obu stron (chyba że ktoś kliknął przez pomyłkę). Wystawiać będą po tyle ile są warte. Jak nie zejdą wystawią taniej. Jak wystawią za tanio to szybko zostaną wykupione i cena będzie rosnąć im bliżej końca eventu, jak będą wystawiać za drogo to na koniec eventu będą się pozbywać za grosze byle cokolwiek z nich mieć bo sami i tak nic nie kupią skoro wszystko wykupili rok temu. Nie ma możliwości by były drogo.

    I jeszcze jedno: jeśli "starzy gracze" mają dużo zachomikowanych pisanek to "nowi" powinni się cieszyć bo będą mogli relatywnie tanio wszystko kupić z poprzedniego eventu. Do czego to prowadzi? A no do tego, że nowi będą mieli w tym roku dwa eventy wielkanocne, a starzy tylko jeden... Dlatego ja jestem za brakiem możliwości wykupienia czegokolwiek z poprzedniego roku zarówno przez starych jak i nowych graczy i przesunięcie pomysłu wprowadzenia nowych pisanek o rok (mimo że i tak niewiele one zmienią kto ma kupić wszystko od razu ten kupi). Tamten event to tamten event, ten event to ten event, "panta rhei" co było rok temu "to se ne vrati pane havranek".

  4. #104
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    set2g ci co mają stare prędziej zrobią jak RedJul napisał, bo nowe zdobędą i tak mając więcej odkrywców i lepszych generałów.
    RedJul pewnie coś ciekawego znajdą na handel z kupca.
    browar69 zobaczymy czy będą tanie czy jednak drogie te w kropy. Bo myślę że nowi się pozbędą tych niewielkich ilości pisanek w kropki, niż będą kupować je by mieć "dwa eventy wielkanocne". Inna sprawa co ci nowi mogą zaoferować tym co będą pisanki w kropy sprzedawać?
    Może będzie tak: "odpale ci 10 pisanek w kropy jak mi kupisz kolejny młyn wodny, bo swój limit wykorzystałem". Może wtedy zdobędą te w kropy.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 14.02.2015 o 17:01

  5. #105
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proponuje serwer testowy i nie pisać o dyrdymałach.

  6. #106
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    @YAHIKO_FX opisany przez Ciebie przykład jest bardzo realny, nowym młyny nie potrzebne bo i tak mogą pół wyspy zastawić studniami. Transakcja korzystna dla obu stron. Ale to nie zaprzecza mojej tezie, a wręcz ją potwierdza.

    A części dotyczącej wyprzedawania starych pisanek przez nowych graczy nie rozumiem bo przecież nie będą ich mieli wcale z poprzedniego roku. Chyba, że ktoś grający ponad rok uważa się za nowego gracza :P

  7. #107
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jaka będzie cena pisanek w kropki to zależy od ilości chętnych do ich zakupu oraz zapasów jakie gracze zgromadzili.

  8. #108
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    browar69 nie trzeba być w evencie by zdobyć surowiec eventowy w późniejszym czasie handlując z innymi graczami.
    I byś się zdziwił jak bardzo nowym młyny wodne są potrzebne. Zresztą przecież o to chodzi, ze odnawianie studni z czasem staje się nudne. Tak samo jest z silosami.

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    set2g ci co mają stare prędziej zrobią jak RedJul napisał, bo nowe zdobędą i tak mając więcej odkrywców i lepszych generałów.
    RedJul pewnie coś ciekawego znajdą na handel z kupca.
    browar69 zobaczymy czy będą tanie czy jednak drogie te w kropy. Bo myślę że nowi się pozbędą tych niewielkich ilości pisanek w kropki, niż będą kupować je by mieć "dwa eventy wielkanocne". Inna sprawa co ci nowi mogą zaoferować tym co będą pisanki w kropy sprzedawać?
    Może będzie tak: "odpale ci 10 pisanek w kropy jak mi kupisz kolejny młyn wodny, bo swój limit wykorzystałem". Może wtedy zdobędą te w kropy.
    pisanki w kropki będzie można kupić za klejnoty. Tzn za klejnoty będzie trzeba kupić ulepszone silosy które potem zostaną wymienione na pisanki. Obawiam się że ci co posiadają nadmiar tych bezwartościowych żółtych jaj będą je chcieli sprzedać tylko za te silosy, lodowe rezydencje lub niebieskie jaja.

  10. #110
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    yahiko - chyba o to wlasnie chodzi zeby sie czepiac tego co jest zle zreszta taka natura ludzka

Strona 11 z 39 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.