Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Od godziny 15 nie można wejść do doliny odkrywców.

  1. #1
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Od godziny 15 nie można wejść do doliny odkrywców.

    Próbowałem parokrotnie i nic się nie dzieje. Konserwacja ponoć się już zakończyła więc w czym tkwi problem ? Proszę Moderatorów o wsparcie.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zapytałam graczy na Dolinie, nikt nie zgłaszał trudności z zalogowaniem. Gra wczytywała się za pierwszym razem. Czasami rwało połączenie z czatem.

    Zawsze możesz spróbować wyczyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki lub w ogóle zalogować się z innej, a jeżeli to nie pomoże, to w tej sprawie musisz się skontaktować z pomocą techniczną - Support, obawiam się, że w tym przypadku moderator nie pomoże.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  3. #3
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dziękuję za pomoc i informacje. Biorę się za to

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przerwa miała być od 14 do 15:30 (na słonecznym) a już od 11 nie można się zalogować
    Szaman - Szalony Mustang

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mogę polecić dokładnie to samo co wcześniej Aouta_Aoi, czyli przeczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki ewentualnie jej zmiana, a jak to zawiedzie, to kontakt z Supportem.

    Podczas dzisiejszej, krótkiej konserwacji dostęp do gry może być utrudniony, ale nie niemożliwy.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od wczoraj na Czarcim Gaju (przynajmniej u mnie) problemy są z zalogowaniem. Co któryś raz łapie. Czyszczenie pomaga jak umarłemu kadzidło. Czyli nic. Kilka przeglądarek i efekt ten sam. Ładuje ładuje aż pod sam koniec wyskakuje okienko że zerwało połączenie z serwerem. I tak w kółko po odświeżeniu strony.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam ten sam problem od wczoraj na Nowy Świat. Nie mogę sie zalogować i wyskakuje okieno że zerwało połączenie. Zalogowałem na innym kompie i się udało ale na moim laptopie się nie da. Takiego problemu jeszcze nie miałem. Przeinstalowywałem przeglądarki czyściłem cache jave i flash playera reinstalowałem i wciąż nic. Bardzo bym prosił o jakąś poradę lub o naprawienie tego bo widzę że problem nie dotyczy tylko mnie.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mój lap jest tak skonfigurowany, że zamknięcie przeglądarki czyści pamięć do zera. Problem wystąpił tuż po godzinie 11-ej. Zamknąłem lapa bez wyłączania po czym, po 15 minutach na grę nie dało się wejść. I tak jest do teraz. Komunikat: obszar serwera jest uszkodzony (jakoś tak)
    Szaman - Szalony Mustang

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zmiana przeglądarki, hard reset laptopa nie pomaga, wygląda to tak
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: błąd s-o-l.jpg, 
wyświetleń: 123, 
rozmiar: 14.3 KB, 
ID: 2345.  
    Ostatnio edytowane przez S_z_a_m_a_n ; 11.02.2015 o 18:19 Powód: Dodanie informacji
    Szaman - Szalony Mustang

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie jest inaczej - poprostu wywala mnie jak by była konserwacja: "Połączenie z serwerem zostało przerwane. Prosimy o cierpliwość staramy się rozwiązać ten problem" a po chwili ramka nowa się pojawia "Prosimy wybrać ok by odświerzyć połaczenie" i tak w kółko

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.