Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Piwonia - Dzielny Mały Krawiec - Major z MMA (na 12.2014)

  1. #21
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale 1R czy 5R nic nie zmienia, bo walka trwa i tak 1 rundę

  2. #22
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo się cieszę że poradnik jest używany, po początkowym milczeniu w wątku miałam wrażenie ze jedynie znajomi z gildii z niego korzystają.

    Ja robię blok zgodnie z drugim ustawieniem, bo jak robiłam według pierwszego, to jak bym się nie spieszyła z wysyłaniem to w większości przypadków major nie wyrabiał się w czasie z wyjściem ze strefy. W drugim ustawieniu to bardziej ryzykowne jest że weteran za szybko wejdzie w strefę, niż że major się nie wyrobi z wyjściem.
    Tak jak pisze Set niestety dodanie kilku rekrutów nie zmienia sytuacji (z ciekawości sprawdziłam dopiero 171 rekrutów zmienia czas walki na 2 rundy, mistrz obrony też nie pomoże, u niego 91 rekrutów potrzeba).

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja nie robię podwójnego bloku - robiłem parę razy i ze zmiennym szczęściem raz wychodzi raz nie nie ważne czy pierwsze ustawienie czy drugie. Lece tutaj blok na obóz obok przywódcy a obóz wcześniejszy rozwalam tak jak Agebu 92Ż 178Pu. Ale tak czy siak poradnik elegancki.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Polecam robić blok w G2 takim ustawieniem. Weteran wchodzi w odpowiednim momencie. Robiłem 3 razy i działa super. Wysyłamy kolejno jeden po drugim bez czekania.



    Pozdrawiam i życzę owocnych dropów

  5. #25
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W tym ustawieniu problem polega na tym że u mnie major za późno wychodzi i nie wyrabia z wyjściem ze strefy przejęcia. Gdyby się weterana nie wysyłało w międzyczasie to by było ok, ale ten czas którzy się traci na wysłanie weterana za bardzo opóźnia majora.

  6. #26
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja ustawiam w G2 generałów w ten sposób

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Piwonia o czym Ty piszesz? Przecież to nie ma w ogóle znaczenia? W tym bloku i tak i tak musisz dalej dać 5 ataków generałami czy to w moim ustawieniu czy w Twoim. Major dalej jest na tej samej pozycji co był i idzie tak samo jak w Twoim ustawieniu i zdąża wyjść ze strefy oddziaływania ponieważ Twoje ustawienie dla niego było trafne i go nie zmieniałem tylko Weteran wchodził za szybko i go przechwytywało dlatego trzeba było go cofnąć o jedno pole.

  8. #28
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mariusz muszę przetestować.

    Matius chodzi mi o to że to rozwiązanie nie jest dla wszystkich, ja zrobiłam inne, bo w tym nie miałam problemu z wetkiem tylko z majorem że się spóźniał.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Majora trzeba wysyłać od razu bez czekania jeszcze jak bębny grają i wszystko wyjdzie pięknie. Ale rozumiem bo mi też raz działają te ustawienia a po konserwie musze robić już drugim sposobem...

  10. #30
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ja to super sprintem wysyłałam a i tak się zazwyczaj nie wyrabiał, dlatego pracowałam nad tym drugim ustawieniem. Brakowało tej sekundy którą się traci na posyłanie weterana.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.