Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kilka pomysłów.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar o_o21
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat

    Kilka pomysłów.

    Witam, przyszło mi do głowy kilka pomysłów na zrobienie gry ciekawszej niż jest:

    1. Każdy ma po kilku generałów i jest możliwość nazwania ich po swojemu. Ale co z tego, jeśli każdy widzi tylko swojego? Gdyby można było zmienić to tak aby było widać jak nazywa się generał innej osoby, trochę by to urozmaiciło grę.

    2. Logując się do gry widzimy okienko z "wiadomością dnia", można przeczytać jakie dzisiaj są bonusy itd. A gdyby coś podobnego mógł zrobić każdy na swojej wyspie? Np wchodząc na czyjąś wyspę zobaczył bym wiadomość napisaną przez właściciela, coś w rodzaju "tablicy informacyjnej".

    3. Parę budynków: most, molo, jakiś bulwar lub aleja ozdobna, rozbudowa białego zamku, mrocznej fortecy, posiadłości piratów, wieży wiedźmy, kolejka tworzenia ksiąg w introligatorze,

    4. Stworzenie prywatnego czatu. Można byłoby zaprosić do 10 osób na taki czat. Wydaje mi się to lepszym pomysłem niż duża ilość "globalów'.

    5. Premie: Stalowe Podkowy (przyspieszenie generała na przygodzie na 1 minute), Pospolite Ruszenie (przyspiesza prace koszar o 4x na 4 godziny) grupowanie premii w gwieździe (każdy posiada sporą ilość pojedynczych premii a gdyby tak można je było zsumować)

    6. Poziom gracza przy nicku. A idąc za poziomem to może by dać możliwość dobić do 100 poziomu? Nie mam pomysłu na to ale może jakieś sugestie?


    I na koniec, więcej eventów między świątecznych

    Pozdrawiam

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zamiast eventów miedzy świątecznych, łatwo można by np. co 2 tygodnie logowania się otrzymywać dzień premium.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeden temat to 1 propozycja i do tego obowiązkowa ankieta. Spora część z tych propozycji pojawiła się już na forum więc przed załozeniem kolejnego wątku proponuję użyć opcji "szukaj".

    Zamykam
    Mod Zakrecony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.