Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Znikajacy czat - brak globalu, urzedowego,gildii, szeptu, handlu

  1. #1
    olek20050109

    Znikajacy czat - brak globalu, urzedowego,gildii, szeptu, handlu

    Czy u was tez wystepuja takie problemy jak wariujacy i znikajacy czat , pojawiajacy sie obrazek pana uderzajacego mlotkiem w kompa z info o braku polaczenia z serwerem? Czat nawet jesli sie czesciowo wczyta np. tylko gildia, urzedowy to po pierwszym wpisie znika calkowicie jest tylko zakladka wiadomosci. Pokonserwowe cuda?
    Ostatnio edytowane przez olek20050109 ; 05.02.2015 o 10:41

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niekoniecznie, możesz mieć problemy z netem.

  3. #3
    tata68468
    pytanie troche inne jak wejsc na inny global ? jak to zrobic sorry ze pytam

  4. #4
    olek20050109
    net dziala bo gra mi sie wczytuje tylko niestety czat mi znika zaraz po probie pierwszego wpisu, lub sie nie pojawia wogole. moge stawiac kopalnie, wystawiac ofki na wage, pisac pw , stad wiem ze dla innych jestem widoczny jako niezalogowany

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cze. Ma ten sam problem. Info " Wiadomości: Brak dostępnego serwera rozmów."---Tak jest od kilku dni. Dzisiaj doszło jeszcze " brak połączenia z serwerem gry - próba ponownego połączenia."

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Regularnie czyść śmieci w systemie, jak masz za dużo naraz witryn pootwieranych mogą nie stabilnie działać szczególnie gdy korzystają z tych samych rozwiązań. Np. coś pobierasz, symulujesz lub konwertujesz w tle tez ma na to wpływ.

  7. #7
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Mam dokładnie taką samą sytuację, jaką kolega w pierwszym poście opisał.

    Na pewno nie są to problemy z połączeniem, bo inne strony mi się normalnie wczytują.
    Problem pojawił się po dzisiejszej konserwacji, zwł. ten pan walący w dysk co 10 min jest nowością jak dla mnie.

  8. #8
    olek20050109
    dokladnie nie jest to kwetia polaczenia internetowego, pamieci przegladarki i ilosci otwieranych stron. to jest pokonserwacyjny odprysk

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar f34r3vil
    Dołączył
    02.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie po konserwacji to samo, znikający czat itp. Zresztą co tu dużo mam napisać... wcześniej też występowały te i inne problemy techniczne w grze, które miały zniknąć po tej konserwacji, a są dalej i jeszcze w gorszym nasileniu... Brawo odpowiedzialnym za wspaniałą atmosferę w czasie grania!!!

  10. #10
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Miałem niedawno krótki epizod z brakiem internetu, pojawił się "typek młotkujący" kompa, czat jak wtedy padł, tak jeszcze nie wstał, a net już 10 minut działa normalnie.
    Restart gry zrobiłem.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 06.02.2015 o 11:47

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.