Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Koszary z nowym interfejsem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj

    Koszary z nowym interfejsem

    Muszę powiedzieć, że nigdy nie chwaliłem BB na tym forum, ale mam wreszcie powód, aby to zrobić. Po prostu nowy interfejs koszar to dla mnie cudeńko. Setki kliknięć aby wyprodukować kilka tysięcy woja to przeszłość. Mało tego wreszcie mogę zmienić kolejkę produkcji i dodatkowo pokazuje ile i jacy żołnierze czekają na wyprodukowanie. Jak dla mnie to najważniejsza zmiana od czasu wprowadzenia bajkowych przygód.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to co zobaczyłem w interfejsie koszar i magazynów prowiantu mile mnie zaskoczyło i chociaż były o tym wzmianki, szczęka mi opadła
    chylę czoło przed BB za wprowadzenie tej nowinki

    niech mnie diabli... to jest wspaniałe
    dziękuję

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2014
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    miłe zaskoczenie z rana
    gra dziala
    dali coś nowego co .... działa
    i gienki nie szaleją na przygodach

    albo zmienili podejście albo jakieś ruchy kadrowe mieli

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie przesadzajcie. Zmiana, która się należała już dawno produkowana była przez lata, a którą można było zrobić w jeden dzień. Samo wykonanie tej funkcjonalności takie sobie. Po co ta zabawa z dwoma suwakami ?

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tak w końcu jest coś na co nie można narzekać

  6. #6
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Super świetna robota

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Nie przesadzajcie. Zmiana, która się należała już dawno produkowana była przez lata, a którą można było zrobić w jeden dzień. Samo wykonanie tej funkcjonalności takie sobie. Po co ta zabawa z dwoma suwakami ?
    Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził... jak widać masz marne pojęcie o procesie wprowadzania zmian w oprogramowaniu. Zmiany polegające na poprawieniu jednej linijki kodu to kwestia tygodni. Wprowadzenie nowych funkcji to już miesiące, a wliczając w to proces poprawy ewentualnych błędów to nawet lata. Tu nie dość że mamy nowość, to na dodatek jest to nowość działająca. Czego chcieć więcej? Rozumiem że wolałeś setki kliknięć od dwóch suwaków...zgłoś propozycję żeby nowy interfejs był opcjonalny. Dostaniesz to w prezencie na Gwiazdkę 2016.

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    jak widać masz marne pojęcie o procesie wprowadzania zmian w oprogramowaniu. Zmiany polegające na poprawieniu jednej linijki kodu to kwestia tygodni. Wprowadzenie nowych funkcji to już miesiące, a wliczając w to proces poprawy ewentualnych błędów to nawet lata.
    Nie fantazjuj, tutaj masz komponent w postaci suwakow (ktorych dzialajaca implementacje juz mieli w kilku innych budynkach) sluzacych ustawieniu pojedynczej wartosci ktora nastepnie jest uzywana w procesie produkcji (ktory tez juz mieli od lat zaimplementowany).

    Jedyne potencjalne problemy i trudnosci jakie mogly tu wystapic to koniecznosc napisania tego kodu od zera bo wczesniej napisany byl spartolony bo nie byl reuzywalny. Jesli taka sytuacja nie wystapila, to dodanie tego (wraz z wytestowaniem) to jest robota ktorej nikt powazny nie zadeklarowalby na wiecej niz kilka osobodni.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Zmiany polegające na poprawieniu jednej linijki kodu to kwestia tygodni. Wprowadzenie nowych funkcji to już miesiące, a wliczając w to proces poprawy ewentualnych błędów to nawet lata.
    Mhm, czyli według Twoich kalkulacji cały projekt gry thesettlersonline powinien wystartować gdzieś w latach dziewięćdziesiątych

  10. #10
    Osadnik Awatar SimcikQ
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Złota Góra
    Bardzo dobra robota BB...
    Czekałe długo xD

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.