Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: handel

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar OsiedlowyPirat
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Thumbs up handel

    Wiatam mam pomysł ,mianowicie do opcji handlu ,moim pomysłem jest aby była możliwość wyboru serwerów w opcji handlu ,jaka oferta jest w danym serwerze i możliwość kupna ,wprowadziło by to bardzo komfortową opcje i większy szereg wyborów przez nas ,pomysł mi wpadł z racji doświadczenia z gier online ,bo handel bardzo się polepszył w ostatnim czasie na tej grze,.

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar OsiedlowyPirat
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    w sumie to i mógłby byś dom aukcyjny np licytować jakiś przedmiot kto da więcej to jego jest ,widzę rozwój w tej grze ale kto tam to czyta,.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    nad handlem miedzyserwerowym tez już kiedyś myslalem, bardzo by się przydala taka opcja... jeszcze 1,5 roku temu na naszym serwerze (zlota gora) rezydencja kosztowala 400 monet, a w tym momencie kosztuje 4000 monet (szok!!!). Mi to tam szczególnie nie przeszkada bo gram od początku serwera to umiem sobie poradzić, ale te ceny wywindowane na max w gore na pewno zniechecaja nowych graczy do gry, bo kupic cokolwiek na wadze to jakas masakra... ale wszystko co ma swoje zle strony, ma tez strony dobre i kupiłem wczoraj 7 silosow prawie darmo i na evencie sprzedam 4 razy drożej

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar MayQel14
    Dołączył
    18.08.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Thumbs up

    Wszystko fajnie, pięknie Jestem za wprowadzenie tej opcji oczywiście i proponuję zamieścić ankietę Jeśli chodzi o mój serwer (Nowa Ziemia) to rezydencje sięgają cen do 8000 monet. Dwa miesiące temu można było kupić za połowę tej ceny. A jeśli chodzi o licytację to średnio to widzę. Na handlu nie raz pojawia się opcja że ktoś napisze "kto da więcej, wygrywa", więc to zbyt skomplikowane żeby wprowadzać to na wagę czy coś w tym stylu.
    Ostatnio edytowane przez MayQel14 ; 25.02.2015 o 13:26

  5. #5
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z powodu braku aktywności (ostatni wpis edytowany 25.02.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.