Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Liczba graczy

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar sagittaron917
    Dołączył
    04.01.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Liczba graczy

    Witam można jakoś sprawdzić ile graczy jest online na danym serwie gry? gram na Dolina Odkrywców i jakoś mi się zdaje pusty ten serwer jestem już w drugiej gildi i pisząc na czacie gildi np. kto mi walnie pare premek na wyspe czekam 2 godziny na odpowiedź troche to dla mnie nie halo .... ;] z tego co wiem to serwer ma coś kolo 2 lat a tam takie pustki ?

    pozdrawiam :-)
    Ostatnio edytowane przez sagittaron917 ; 28.03.2015 o 17:14

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sprawdzić ilości nie jesteś w stanie, a BB takich rzeczy nie podaje, generalnie jest stały odpływ graczy, chociażby do innych produkcji BB czy w ogóle do innych gier, bo tu po kilku miesiącach/latach nic nie trzyma

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar OsiedlowyPirat
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    przydała by się taka opcja nawet na małej liście kto jest online i możliwość np napisania wiadomości do kogoś ,bo są ludzie co lubią tą grę i są ,tylko brak możliwości kontaktu i jedynie spontaniczne znajomości i z czatu można się dowiedzieć ,bo tak to nie ma ,w innych grach jest lepiej z tym i komunikacją,.

  4. #4
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z powodu braku aktywności (ostatni wpis edytowany 28.03.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.