Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Do Teromorta (bumerang-ulepszone magazyny)

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    Do Teromorta (bumerang-ulepszone magazyny)

    Witam , wracam do sprawy z lipca 2014. Może wystarczy już tej kary . Ponad pół roku zablokowane konta za brak zwrotu 3 magazynów ulepszonych. Mam , miałem 46 lvl szkoda trochę zaczynać od początku. Za brak świateł czy nie zapięte pasy ,mandat ,punkty karne ale jadę dalej.
    Może niektórzy świadomie wykorzystali ten błąd ,ja logowałem się , patrzę w kalendarz - jest , więc brałem a wy wszystkich do jednego wora. Nie zwróciłem tych nieszczęsnych magazynów bo nie grałem ,kolo pilnował mi konta. Pierwsze potknięcie i od razu strzał w potylicę ? Więcej luzu to tylko gra , dajcie pograć
    To nie pole minowe że za błąd płaci się życiem.


    POZDRAWIAM

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Popieram inicjatywę.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Ogólnie się dziwie w jaki sposób nawet byś miał "oddawać" te magazyny? Sami powinni zabrać ci je z gwiazdy i po problemie a nie blokować konto, wszak to ich błąd, a nie graczy. Z tego wynika że nie potrafią nawet brać odpowiedzialności za to. Tylko zwalają na graczy "by się pilnowali".

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    YAHIKO_FX żeby BB mogło zabrać magazyny z gwiazdy to one musiały się tam pojawić, kolega zapewne postawił je na wyspie lub szybko sprzedał.

    spodek1 wymówka że to kolega opiekował się kontem i dlatego nie oddałeś jest dość marna, bo zgodnie z regulaminem nie wolno innym udostępniać konta w grze. Jeżeli już się na to zdecydowałeś, to ponosisz odpowiedzialność za jego postępowanie. Prawda jest taka że nikt kto brał większą ilość tych magazynów, nie robił tego nieświadomie, można było łatwo naprawić błąd lecz postanowiłeś że tego nie zrobisz licząc że nikt nie wyciągnie z tego konsekwencji.

    Czy pozwolić takim graczom jak Ty wrócić do gry, trudno powiedzieć, zamiast rozwlekać sprawę na forum raczej należałoby napisać do suportu. Radzę też po prostu przyznać się do błędu i pokajać a nie zwalać winy na innych.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Piwonia błąd popełniło BB, więc nikt nie powinien się kajać. Nie przetestowali wszystkiego zanim nie wprowadzili zmian do gry. Konsekwencje tylko BB powinno ponieść, za błędy gry. A skoro nie potrafią dopracować tego, a potem karzą graczy, nie świadczy o nich dobrze.

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Konsekwencje tylko BB powinno ponieść, za błędy gry.
    Gracze nie poniesli konsekwencji za bledy gry, tylko za ich wykorzystywanie.

    Zreszta jest to oczywiste biorac pod uwage, ze kto nie wykorzystywal buga nie musial sie (poza moze niewielka iloscia wyjatkow) uzerac z supportem nawet przez minute.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem wielokrotnie wałkowany, nie ma co do niego wracać.
    Błąd to jedno a nadużycie błędu to drugie.
    Przypominam że bany poleciały nie za zabranie magazynów a za ich nieoddanie.
    Faktem jest że jakąś abolicję mogliby zrobić

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    sparkz błędów gry przybywa, to pewnie będą karać coraz więcej graczy za ich wykorzystanie. Było oczywiste że jak coś spartolą to ktoś to wykorzysta.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    YAHIKO_FXja nie wiem ile razy trzeba powtarzać, kara nie była za wykorzystanie błędu, lecz za to że ludzie nie chcieli oddać tego co zabrali.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Bo kto daje i zabiera...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.