Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Niespodzianka po konserwie Dzielny maly krawiec

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Niespodzianka po konserwie Dzielny maly krawiec

    Na prawde myslalem ze ta gra tak ma ze juz cale kupsko syf i szambo technicy przelali do tej gry i nic mnie nie zaskoczy, samowolka gienkow, rypanie obozu po 100x tego samego przez jednego generala, blokada przygody nie wiadomo czemu, ale dzisiaj znioslem jajko kiedy wchodzac na krawca w ktorym juz mialem z glowy 3 strefy, ktore pokonczylem wczoraj zobaczylem, ze znowu jestem na poczatku strefy pierwszej po jedynie dwoch pierwszych atakach i musze jechac calosc od nowa, na prawde juz zadna wujnia nie irytowala mnie w tej grze, az zobaczylem ten ryż wywalony prosto w pysk dzisiaj po tej pseudo konserwie co miala trwac do 20, bo jak pomysle ze znow ten maly konik bedzie pedzlowal w te i we wte od jednego obozu do drugiego po sto godzin w jedna strone to krew mnie zalewa, pozdrawiam nieudacznikow z BB, zrobcie cos ze soba.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    az wpadlem na mojego krawca zobaczyc ale u mnie wszystko w porzadeczku...moze dla tego ze mój to "Sprytny krawiec" i choc mały nie dał sie oszukac a Twój jest "Dzielny" wiec skoro taki dzielny to mu dołozyli
    Nie wiem na pewno zgaduje tylko

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a to dodam jeszcze ze po kazdym zdobyciu strefy na nowo wywala mnie z gry z (...)* napisem obszar nie moze zostac wczytany i out zakladam ze jak nie zrobie tego dzisiaj w calosci to jutro bede znow na poczatku przygody
    Ostatnio edytowane przez MOD_Cyferka ; 01.02.2015 o 23:04 Powód: *wycięte z powodu naruszenia zasad pegi7

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W DMK genki znów atakują po kilka razy idą jak chcą, ubijają obóz wracają do bazy i w połowie nawrót i atakują znów. ŻENADA

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Proste nie zapraszajcie innych graczy po dropy.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    i kolejne osiagniecie pseudo programistow po konserwie obszar serwera uszkodzony ... geniusze potrafią tylko promo na klej wgrac żeby hajs się zgadzał

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Proste nie zapraszajcie innych graczy po dropy.
    To nie ma znaczenia, nawet jak robię sam całą przygodę to do momentu zaproszenia też są cyrki.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Ciekawe ile jeszcze osób ma ten sam problem.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ubi-soft nie robi już gier "dopracowanych" przyzwyczajcie się że cześć elementów ich gier nie miała poprawnie

  10. #10
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    NIE TYLKO W DMK. W każdej przygodzie jest ten sam błąd !!!
    Gienki chodzą jak chcą w prawie każdym ataku !!
    Pisałem już o tym do suportu to standardowo mnie zlali.
    Wiedzą dokładnie, że jest z tym problem i przez to nie można normalnie grać, bo jak testować ataki kiedy gienki chodzą jak chcą.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.