Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Szept - pisanie do gracza będącego offline

  1. #1
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Szept - pisanie do gracza będącego offline

    Jak to teraz jest jak się pisze na szepcie do gracza będącego offline? Czy wysłana wiadomość zostanie mu wysłana jak się tylko zaloguje?
    Pytam bo pewien gość już kilka razy zaczynał ze mną konwersację dokładnie w tej samej minucie w której włączyłem się do gry. Czat się ledwie włączył, a szept już migał bo gość coś tam chciał. Gość pisał do mnie już przed moim zalogowaniem, albo specjalnie na mnie poluje.
    Jak się go o to spytałem, to napisał że to: "zbieg okoliczności" Jakoś nie wieżę w kilka takich samych "zbiegów okoliczności".
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 28.01.2015 o 11:38

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeżeli gracz nie ma połączenia z serwerem rozmów, to wiadomość wysłana do niego przepada. Na pewno nie jest doręczana natychmiast po zalogowaniu. Jedyną oznaką, że ktoś pisał kiedy cię nie było, jest migająca zakładka szeptu, ale okno będzie puste.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzięki wielkie Cyferko.
    Czyli gość ewidentnie ma mnie poluje i skubaniec jest w tym dobry.

  4. #4
    ThePeper
    Co ciekawe szept miga też jak nikt do Ciebie nie napisał, od taki bug jakich wiele

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A skąd wiesz że nikt nie pisał skoro cię nie było w grze?

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Dzięki wielkie Cyferko.
    Czyli gość ewidentnie ma mnie poluje i skubaniec jest w tym dobry.
    moze to firma windykacyjna ? Istnieje mozliwosc ze w poszukiwanieu kasy i kontaktu z Toba zaczeli Cie szukac w TSO, chcą pwenie abys im surowce wysyłał i beda sprzedawac je na alle...na znanym portalu aukcyjnym.

    Zgłoś sprawe o nekanie na policji

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Dzięki wielkie Cyferko.
    Czyli gość ewidentnie ma mnie poluje i skubaniec jest w tym dobry.
    To go dodaj to ignorowanych i po problemie.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ignore zdaje się działa tylko na czatach ogólnych, szept i PW się nie łapią na listę ignorowanych.

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Funkcja ignorowania gracza działa na czatach ogólnych i szeptach, nie obejmuje czatu gildii i pw.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  10. #10
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cyferka, a jak wytłumaczysz sytuacje, gdy na serwerze testowym nie mam znajomych i nie pisze na ogólnych kanałach a szept cały czas miga?
    To nic innego jak bug, którego BB nie może, nie umie lub nie chce naprawić.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.