Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Katedra Aniołów

  1. #1
    Osadnik Awatar Gordon555
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Katedra Aniołów

    Budynek wygląda imponująco. Pora wprowadzić coś takiego do gry. Z pewnością urozmaiciłoby to grę. Taki budynek mógłby kosztować z
    500k fasol i z 100k granitu, a produkowałby np. cement z kamieni i wody i dodatkowo torbę śniegu. Poddaję taki pomysł na ożywienie tso.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    a w tej bajce smoki były?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ktoś w ogóle potrzebuje jeszcze cement po ostatnim evencie?

  4. #4
    Osadnik Awatar SimcikQ
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    To ktoś w ogóle potrzebuje jeszcze cement po ostatnim evencie?
    dokłAdnie ja zapasy takie zrobiłem że hohoho xD :d

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kosmiczna cena to by mogła być, ale raczej powinien mieścić kosmiczną ilość osadników, a nie produkować cokolwiek.

    Teraz "ale": patrząc na zaprezentowaną grafikę, to nie wiem gdzie by się taki budynek zmieścił. Jeżeli by się w końcu miejsce znalazło, do czego trzeba by wywalić sporo budynków przemysłowych, to okazało by się że zasłania wiele budynków za nim.

    Choć mam pomysł na rozwiązanie problemu: wygospodarować trochę ziemi w środkowym bajorze specjalnie pod ten budynek, a przy okazji można by stworzyć scenariusz budowy sztucznej wyspy. Na wyspę poszłoby duuuuuużo różnych surowców, i nie mam na myśli fasoli czy granitu, ale te proste typu chleb i ryby (bo przecież robotnicy muszą jeść), kamienie (bo trzeba jakoś umocnić teren pod wyspę), deski (bo potrzebny jest most łączący wyspę z terenem), monety (bo trzeba zapłacić robotnikom, inżynierom i architektom. Tak by można dalej wymyślać, przynajmniej można by wyczyścić graczom gwiazdę z zalegających tysięcy czy czasem już milionów surowców.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.