Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym by dodać kolejkę do Introligatora?

Głosujących
384. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie TAK

    358 93.23%
  • Szczerze to wisi mi to!

    16 4.17%
  • Zdecydowanie NIE

    10 2.60%
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108

Wątek: Kolejka w introligatorze.

  1. #1
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia

    Kolejka w introligatorze.

    Witam, tak jak w temacie by dać kolejkę do robienia się jak to ma miejsce w koszarach czy magazynie prowiantu

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przewijało sie wielokrotnie, oczywiście ze tak, gdzie ankieta ?

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak

  4. #4
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    przewijało sie wielokrotnie, oczywiście ze tak, gdzie ankieta ?
    Przecież jest co się czepiasz :P
    Może i się przewijało, ale jakoś dobry pomysł się nie przebił więc trzeba odświeżyć pomysł. Jak ktoś się zapomni, a będzie miał wrzuconą tą premię Klej do skór to tylko straci na tym, kolejka by to idealnie rozwiązała na dobre ten problem
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 06.06.2013 o 16:59

  5. #5
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    brak kolejki niepotrzebnie wydłuża i tak długi czas szkolenia geologa.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kolejka pewnie by się przydała, tylko nie wiem jak by to wyglądało w praktyce.
    Żeby coś dodać do kolejki produkcji, to trzeba najpierw posiadać odpowiednie ilości potrzebnych składników, podnosząc budowle średnie i zaawansowane na 4-5 poziom, powiedzmy że można z nich zebrać odpowiednią ilość surowców na "kilka" kolejek (zwykła papiernia, dobra papiernia, gisernia, warsztat snycerza), gorzej z budowlami mistrzowskimi, na które potrzeba przy ich podnoszeniu sporo "drogich" i trudnych surowców do zdobycia, choćby granit, mało kto sobie pozwoli na ich podnoszenie na 4-5 poziom (najlepsza papiernia, warsztat szmuklerza), czyli wychodzi na to że kolejka praktycznie dotyczyła by manuskryptów i ksiąg, bo nawet jeśli ktoś by sobie podniósł te budynki na maksa, to trzeba zauważyć ile potrzeba surowców na wyprodukowanie 11 kodeksów aby wyszkolić tylko jednego geologa na maksa, zakładając że będziemy premiować te budynki przez cały czas, to samego egzotycznego drewna potrzeba aż 8250 sztuk, rudy tytanu aż 4400, już pomijam handel, bo prędzej czy póżniej będzie tych surowców po prostu brakować na rynku, albo ceny będą na tyle duże że nie będzie ich się opłacało kupować, czyli w tym wypadku wychodzi że kolejka była by na krótką metę.
    Inna sprawa to taka, że prędzej czy pózniej sporo osób by znów narzekało gdyby ustawiło w kolejce produkcję na kilka dni i nie można by było jej przerwać.
    Do końca nie jestem przekonany, ale jestem na tak.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zagłosowałem na tak, chociaż taka zwykła kolejka jakichś spektakularnych korzyści by nie przyniosła (poza uniknięciem konieczności wchodzenia do gry o określonej godzinie). Raczej widziałbym osobną produkcję dla każdego rodzaju książki, żeby można było je produkować równolegle, nawet jeśli po jednej sztuce.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niech bedzie slot albo i 2 do kupienia z klejki i bedzie spoko ;]



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    wystarcza 2wie pozycje , by jak ktos sie loguje 1x dziennie mogl sie zabezpieczyc
    wg mnie NIE powinno byc jak w koszarach ze mozesz nabic kolejke na 100 i wiecej ksiag

    ale 2, no max 3 miejsca moglyby byc

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    popieram

Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.