Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Problem z BB_Teromort oraz resztą ekipy BB.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z BB_Teromort oraz resztą ekipy BB.

    Witam!
    Od momentu wprowadzenia kolonii gra umiera. Widać to po ilości ofert na handlu, widać po aktywności (a raczej jej zaniku) coraz większej liczby osób. Wydawać by się mogło, że kogoś z BB powinno to zainteresować, ale najwyraźniej nie za bardzo.
    Nie będę pisał o nieopłacalności kolonii oraz o coraz mniejszej opłacalności przygód (liche dropy) - to każdy widzi.
    Co się jednak dzieje ze zgłaszanymi błędami?!? Od kilkunastu tygodni wisi temat: ---Samowolka generałów--- i nie tylko nic się nie dzieje, ale nawet nie widać, żeby ktoś się zainteresował naprawą błędu, który został spowodowany wprowadzeniem kolonii! Pisanie do Supportu mija się z celem, bo i tak w odpowiedzi otrzymuje się standardowe formułki, z których nic nie wynika. BB_Teromort też jakoś nie raczy zabrać głosu w tej sprawie. Już się zastanawiałem, czy gdzieś nie zaginął, ale w innym temacie jakoś potrafił się udzielić (---Tydzień wojskowy---). I to bardzo szybko. Więc jednak żyje!

    Pytam więc, kiedy zostanie to naprawione?!?
    Może szanowny Community Manager jednak zabierze głos w pierwszym z zalinkowanych tematów? Bo to jest chyba do licha jego rola - komunikowanie się z graczami! Czy może nie?

  2. #2
    Lipek
    Nie widzę sensu takich apel. Jeśli już Jaśnie-Wielmożny-BB_Terocośtam się udzieli to napisze ci, że problem jest znany i już został zgłoszony. I tyle. Ewentualnie każe pisać do supportu.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    ...a support na proste pytanie odnosnie kolonii odpisuje 2 tygodnie, w stylu "znamy problem i przekazalismy go dalej". Parodia...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Temat kluczowy, coraz mniej osób gra ze względu na to, że dysfunkcje posiada najważniejszy element gry jakim jest granie przygód.
    Community Manager nie zabrał w ogóle głosu w tej sprawie co jest co najmniej zaskakujące.
    Prosimy o natychmiastową informację co się dzieje w kwestii błędów jakie występują na przygodach!!!
    Z wyrazami uznania dla graczy.
    Czilałt

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    ...a support na proste pytanie odnosnie kolonii odpisuje 2 tygodnie, w stylu "znamy problem i przekazalismy go dalej". Parodia...
    Support na każde pytanie odpowiada w ten sposób, bez względu na skalę trudności pytania. Od ponad miesiąca nie mogę wejść do gry, dziś dostałam drugą już zwrotkę o zamknięciu zgłoszenia. 4 dni w ciągu których nie kontynuowałam korespondencji z supportem, z czego 2 to weekend, powodują zamknięcie zgłoszenia. Wysłałam kolejne i zapewne po 8-10 dniach znowu ktoś mi odpowie, że rozwiązanie problemu wymaga czasu, więc uprzejmie proszą mnie o cierpliwość.
    CM twierdzi, że zamykanie zgłoszeń w sytuacji, gdy problem nie został rozwiązany nie powinno mieć miejsca, a system i tak je zamyka...Jeszcze jakieś pytania...?

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Rozwiązanie problemu: zacznij grę od nowa xD.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    polecam przeczytanie punktu 15
    http://legal.ubi.com/termsofuse/pl-PL

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Rozwiązanie problemu: zacznij grę od nowa xD.
    Takie rady zachowaj dla siebie, albo graczy na 5 lvlu. Mnie to nie śmieszy. Ludzi, którzy tracą czas, nerwy, wojsko i surowce w związku z mnóstwem błędów w grze raczej też nie.
    Poza tym nie bardzo rozumiem w czym rozpoczęcie gry od nowa ma być pomocne? Chyba tylko w tym, że do 26 lvlu nie będziesz odczuwał skutków tych błędów, bo nie będziesz robił przygód.

  9. #9
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    @ Autor tematu, Proszę zapoznaj się z tym tematem

    @Pysia753, chciałbym tylko poinformować, że Twój problem jest znany całemu zespołowi. Obecnie, z tego co wiem, są prowadzone prace, które mają na celu naprawienie Twojej wyspy. Muszę przyznać rację, że Twój problem jest bardzo nietypowy, we wszystkich wersjach jesteś drugim takim przypadkiem, więc prosimy o więcej cierpliwości. Zgłoszenia mailowe są zamykane po upływie pewnego czasu i nie oznacza to że Support przestał nad nimi pracować.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    @BB_Inaoch ...wyspa faktycznie "moja", za to problem ewidentnie Wasz Z tych kilku zdań postu dowiedziałam się więcej niż z ponad miesięcznej korespondencji z supportem i za to dziękuję. A z cierpliwością jest tak, że po pierwsze- miesiąc to nie tydzień, a po wtóre, można ją wykazywać w sytuacji, gdy ma się poczucie, że koniec końców ktoś problem rozwiąże, bo się nad tym pracuje. Odpowiadanie na zgłoszenia po upływie tygodnia czy 10 dni i zamykanie zgłoszeń po upływie 4 dni, to nie są okoliczności, które takiemu poczuciu sprzyjają. Przeciwnie, każdy gracz czuje się wówczas, mówiąc bardzo delikatnie, zlekceważony. Może warto popracować nad działem pod nazwą "support" i nadać mu odrobinę ludzkiej twarzy...? Albo przynajmniej zmienić treść generowanych automatycznie komunikatów, bo część z nich brzmi w tej chwili jak kpina...po prostu. Zatem z niecierpliwą cierpliwością czekam na efekty prowadzonych prac i nie obiecuję czekać w milczeniu...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.