Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Najblizsza zmiana w targowisku gildii

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Najblizsza zmiana w targowisku gildii

    Jak czytam: "Zgodnie z nadesłanymi przez graczy sugestiami...", to poproszę o opcję handlowania z BB.
    Jeżeli BB oferuje mi przygodę Wir za 1195 monet gildii, to ja chętnie sprzedam za połowę nawet ^^.
    Ktokolwiek układał listę - nie gra w TSO i nie ma zielonego pojęcia co jest warte zachodu.

  2. #2
    Lipek
    No ja tak pacze na tą nową ofertę i oczom nie wierzę. Absolutna kupa. Może poza Wikingami to nie ma tam nic wartego nawet złamanej monety. Doładowania kamienia? Dosypki zboża? Inne lubczyki czy worki zboża??? To są jakieś jaja. Ludzie harują w gildiach by uzbierać monety, a tych tak naprawdę nie ma na co wydać. Cieszę się że mnie w gildii nie ma. Oj cieszę.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Ja widzę, że jest jeszcze rezydka x3. To chyba warte zachodu Lipek, co? Poza tym jest kilka fajnych premek. A poza tym, to dobrze, że oferta jest zmieniana i cieszmy się z tego. Gdy zaczynałem, to targowisko gildii było naprawdę dnem. Teraz jest "na bogato". Ale chyba niektórzy zbytnio się rozbrykali.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wikingami? przygodę po doświadczenie i 1% szansą na Najazd wikingów, w takiej cenie? Sorry to wole ciągle wysyłać odkrywców na długie. I wykupić Wyspę piratów póki jest, bardziej się opłaci.
    Rezydki są ciekawe, zupa fasoli, a reszta cóż, może jak komuś brakuje wózków z jedzeniem na Skunksa, może Pan Mayers, Lubczyk... albo Bryła węgla, wyburzmy manufaktury postawmy 5 poziomu kopalnie węgla na premii i mamy wolne miejsce xD.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 17.01.2015 o 08:12

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CoDiAl77 Zobacz posta
    A poza tym, to dobrze, że oferta jest zmieniana i cieszmy się z tego.
    Cieszmy sie, bo szmelc na ktory nie warto nawet spojrzec zastapili takim samym szmelcem, ale przynajmniej zmienili obrazki ?

    Ciekawy powod do radosci.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta rezydka x3 to też w sumie taka nędza, kupię po to żeby zaraz je sprzedać, bo teraz to raczej lodówki i wieże wiedzmy starzy gracze stawiają. Cały czas brakuje mi oferty która by wymiotła zapasy monet z magazynów, mogliby na przykłada dać lodową za 10k monet gildii to rynek pięknie by się wyczyściła, a wartość tych monet by wzrosła, co by zachęciło do robienia zadań.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Albo zmniejszenie ceny za Wikingów i zwiększenie szansy w nich na wygranie Najazdu wikingów.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.10.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Ta nowa oferta to żenada. W obecnej ofercie jest przynajmniej manufaktura recyklingowa. Szkoda, że tylko dwie sztuki.
    Z nowej oferty to chyba tylko rezydki do kupienia. Te premie i wózki to mogą sobie ... .
    Ostatnio edytowane przez Mariodm ; 17.01.2015 o 10:23

  9. #9
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez CoDiAl77 Zobacz posta
    Ja widzę, że jest jeszcze rezydka x3. To chyba warte zachodu Lipek, co?[...]
    Piwonia udzieliła za mnie odpowiedź:
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ta rezydka x3 to też w sumie taka nędza, kupię po to żeby zaraz je sprzedać, bo teraz to raczej lodówki i wieże wiedzmy starzy gracze stawiają.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Albo zmniejszenie ceny za Wikingów i zwiększenie szansy w nich na wygranie Najazdu wikingów.
    Szansy na złapanie Najazdu nie zwiększą, gdyż wtedy spadła by im ZEROWA sprzedaż tejże za klejnoty - bo powiedzmy sobie szczerze, kto kupuje Najazd za klejki
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 18.01.2015 o 15:05

  10. #10
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ta rezydka x3 to też w sumie taka nędza, kupię po to żeby zaraz je sprzedać, bo teraz to raczej lodówki i wieże wiedzmy starzy gracze stawiają. Cały czas brakuje mi oferty która by wymiotła zapasy monet z magazynów, mogliby na przykłada dać lodową za 10k monet gildii to rynek pięknie by się wyczyściła, a wartość tych monet by wzrosła, co by zachęciło do robienia zadań.
    Poszukaj aktywnej gildii jak u ciebie nie robią zadań ;p

    btw. spodziewaliście się ciekawej oferty??

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.