Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Wątek: Najblizsza zmiana w targowisku gildii

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta

    Dla mnie mg to tak jak surowiec eventowy, dostaje go za darmo, bo nikt mi nie wmówi, że muszę się naharować dopalając mięso, czy posiadając w swojej armii 50 żołnierzy, albo sprzedając 30 armat ze zwrotką, względnie zrobić przygodę, którą i tak robię codziennie, więc w nosie mam siedzenie z ołówkiem i przeliczanie, czy lepiej to kupić za 2 monetki, czy sprzedać za 4 młotki.
    A co ma powiedzieć gracz na 46 levelu któremu wyskoczy zadanie : wydaj 40 armat z magazynu?
    Przecież na 46 levelu nawet ludwisarni się nie zbuduje. Z żadnej przygody tych armat się nie zdobędzie. Pozostaje liczyć na to że ktoś z gildii podaruje armaty lub kupić z tym że cena będzie rosła i rosła z biegiem czasu. Na chwilę obecną to najbardziej nieżyciowe zadanie w grze i po tym jak zrezygnowali z armat w dropach należałoby je usunąć

  2. #32
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Darq85 Zobacz posta
    A co ma powiedzieć gracz na 46 levelu któremu wyskoczy zadanie : wydaj 40 armat z magazynu?
    Przeciez moze takie zadanie zwyczajnie skasowac , nie ma obowiazku robienia wszystkich zadan

  3. #33
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To można też wszystkie zadania kasować, tylko po co je w takim razie wprowadzano?

  4. #34
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    To można też wszystkie zadania kasować, tylko po co je w takim razie wprowadzano?
    NO nie wiem sam. Nie ma zadan to zle, sa to tez zle bo za ciezkie, kurcze mozna te cieższe skasowac...tez zle bo "po co sa zadania"

    proponujesz by zadania byly typu "kliknij na ptaszka zeby zaliczyc" ?..Podpowiem to tez nie rozwiazuje problemow bo jesli ktoś nie ma rąk to jak ma "kliknać ptaszka" ? ..no jak ?

  5. #35
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie sprowadzaj problemu do absurdu. Niech zmienią chociażby zrób dowolną przygodę czy epicką, z zasobami itp., a nie wikingów lub wyspę piratów. W zadaniach dziennych jakoś potrafili stworzyć sporą różnorodność, tu jest kilka zadań na krzyż, więc w kółko się powtarzają. Poza tym oczekuję żeby BB wprowadziło działania znacznie wzmacniające wartość monet gildii, powinno być im bliżej do granitu niż do monet.
    Z kasowaniem jest też ten problem, że robienie tego gdy część członków gildii wykonała zadanie, jest nie fair. Dlatego zadania gildii powinny być sensownie wykonalne.

  6. #36
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Poza tym oczekuję żeby BB wprowadziło działania znacznie wzmacniające wartość monet gildii, powinno być im bliżej do granitu niż do monet.
    Jedyne co w tym temacie mozna zrobic to wprowadzic cos a) wartosciowego i b) nielimitowanego do oferty, a wiadomo ze to sie nigdy nie stanie.

    W innym przypadku pojedyncze sztuki roznych fantow dostepne raz na kwartal nigdy nie podbija wartosci monet w sytuacji, gdy na uzbieranie na te fanty potrzeba kilku dni (w skali kwartalu) albo kilku tygodni (nie robiac zadan a bazujac tylko na resetach przy okazji przerw konserwacyjnych).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #37
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dałam propozycję: lodowa rezydencja za 10kmg. Jak BB potrafiło lekką ręką dać skrzynki z których lodówki się sypały, to nawet z ich punktu widzenia nie powinni być stratni dając tę ofertę.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zadania mogą być trudne, niech tylko będzie na co wydać te monety gildii. Po co mam się pozbywać armat wartych 1k monet, jeśli w zamian dostaję monety gildii warte 200 monet, za które niczego ciekawego nie mogę kupić? Robię te głupie zadania tylko dlatego, że nie chcę opuszczać gildii, w której jest fajnie.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Misiasia, pełen szacuneczek Słowa rozsądku są tu ponad wszystkie monety gildii. W końcu ktoś rozsądnie się wypowiedział na temat stosunku do TSO PRO-Gamerów Kurka wodna! KOSZTY!!!! Piwonia, dla Ciebie to lodowe powinny kosztować tak z pierdylion monet gildii. Bo po pierwsze widzę, że musisz mieć stawiane wyzwania w wirtualnym świecie (ciekawe, czy w realnym też tak masz?), po drugie za tę sumę podaną przeze mnie (wymyśloną, ale oddającą istotę nastawienia do gry) powinnaś dostawać przynajmniej 500 lodowych rezydencji i ... frytki do tego.
    Niezmiernie mi się podoba, jak czytam posty ludzi, którzy są zalogowanie ZAWSZE. Czy jestem rano, po południu, wieczorem czy w nocy ZAWSZE jest zielony znacznik przy najaktywniejszych tutaj. No i Ci, którzy w sumie zawodowo zajmują się TSO mendzą (inaczej się tego nie da nazwać). To logiczne, że macie wszystko i nic Wam nie jest potrzebne. Ale czy to znaczy, że Ci, którym nie dane jest obcować z TSO 365/24 nie mogą tutaj niczego kupić? Rezydencje za monety gildii są wyrazem tego, to nie jest oferta dla Was. Następna oferta też nie będzie skierowana do Pro-Gamerów. Wątpię czy którakolwiek będzie. Rację też ma TedMruczek. Można NIEKTÓRE (bo chyba to miał na myśli) zg skasować.
    Z kasowaniem jest też ten problem, że robienie tego gdy część członków gildii wykonała zadanie, jest nie fair. Dlatego zadania gildii powinny być sensownie wykonalne.
    Sensownie, to można ustalić zasady ze znajomymi z gildii, że OKREŚLONYCH 2-3 zadań się nie robi, bo są nieopłacalne. Bo akurat Twoja wypowiedź na ten temat jest "sprowadzaniem problemu do absurdu", cokolwiek to oznacza.
    Ostatnio edytowane przez CoDiAl77 ; 19.03.2015 o 03:53

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CoDiAl77 Zobacz posta
    Bo po pierwsze widzę, że musisz mieć stawiane wyzwania w wirtualnym świecie (ciekawe, czy w realnym też tak masz?)
    Nie każdy jest upośledzony umysłowo i potrzebuje mieć podane wszystko na tacy, aby w ogóle ogarnąć co się wokół niego dzieje.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.