Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Dzielny Mały Krawiec - wersja Major + MMA + Weteran (po zmianach 12.2014)

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli chodzi o blok w g3 faktycznie jest on bardzo ciasny - dziś przetestuje alternatywne ustawienie co powinno poprawić czasy. Jak wyjdzie zamieszczę oba

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Xenocyd Zobacz posta
    Wczoraj robiłem dzielnego po raz trzeci wg tego poradnika i za każdym razem mi ten blok wyszedł. Puszczam w bloku c gienków po kolei bez czekania.

    Potwierdzam bez czekania blok wchodzi idealnie obydwa genki ładnie przechodzą ale trzeba się spieszyć z wysyłaniem ich bo na styku jest.

  3. #13
    RADEK11
    W ilości wojska potrzebnej do zrobienia przygody jest podane 289Ż ale jeżeli robimy obozy 7 i 9 w wersji na szybko to brakuje żołnierzy na końcu,na obóz gdzie w składzie jest 130Ż

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Wprowadziłem wersję drugą bloku w sektorze nr 3 - jeśli nie będzie uwag krytycznych zastąpi blok w wersji pierwszej - polecam go z uwagi na dodatkową oszczędność 180 Łuczników - blok bezpieczny-pamiętaj - puszczamy ataki po kolei bez zbędnej zwłoki - jak coś nie wychodzi cofamy i powtarzamy nawet 5x jak ja za pierwszym wykonaniem
    Ostatnio edytowane przez war132012 ; 07.03.2015 o 20:20

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W p4 nie za dużą ilość puszkarzy napisałeś? 170 powinno starczyc a nie jak piszesz 309

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar Xenocyd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W poście #5 autor poradnika wytłumaczył dlaczego jest więcej puszkarzy w podsumowaniu.
    Ja bym jeszcze zwiększył globalną ilość EŻ do 152, bo atakując w P2 obóz 9 w wersji oszczędnej można po chwili puszczać blok a potrzeba na to 1+151EŻ. Zawsze parę minut się zaoszczędzi.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powiem szczerze, że wysyłam za każdym razem gienków w kolejności w jakiej podano w poradniku i zawsze to Major jest przed szybkim.
    Czy na pewno w tym nowym bloku wszystko jest ok?

    PS
    Chodzi mi oczywiście o blok B.
    Ostatnio edytowane przez Kminek91 ; 12.03.2015 o 13:45

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kminek91 Zobacz posta
    Powiem szczerze, że wysyłam za każdym razem gienków w kolejności w jakiej podano w poradniku i zawsze to Major jest przed szybkim.
    Czy na pewno w tym nowym bloku wszystko jest ok?

    PS
    Chodzi mi oczywiście o blok B.
    Prawdę powiedziawszy zanim puszczę majora czekam 1 sekundę - powiedz wolno 121 i wtedy puść atak

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    WAR132012 - dzięki za poradnik.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    wersja ok. dzieki.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.