Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Trzeba przywyknac

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat

    Trzeba przywyknac

    Zapowiadane sa kolejne zmiany ale starych bledaow nikt juz nie ma ochoty poprawiac.
    Chodzi mi o to lazenie generalow po wyspie. Czesto jak sie pusci atak i wyjdzie z przygody by powrocic za pare minut to gienki juz atakuja mimo ze jeszcze nie doszli (np. krawiec).
    Gienki zmieniaja cele ale po chwili atakuja inny oboz.

    CZY W UBI KTOS SIE TYM ZAJMUJE?

    Nie wierze zeby nie wiedzieli o tym problemie.

  2. #2
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Oczywiście, że ten problem jest nam znany i został już zgłoszony dawno do działu technicznego. Niestety, osobiście nie wiem, kiedy poprawka tegoż ujrzy światło serwerów.
    Ostatnio edytowane przez BB_Inaoch ; 08.01.2015 o 23:21

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    A na moje zgłoszenia czego nie odpowiadają o błędach? wysyłałem kilka razy i nawet ze strony głównej formularza i cisza?

  4. #4
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez BB_Inaoch Zobacz posta
    Oczywiście, że ten problem jest nam znany i został już zgłoszony dawno do działu technicznego. Niestety, osobiście nie wiem, kiedy poprawka tegoż ujrzy światło serwerów.
    Dawno czyli kiedy. Dla mnie dawno to min kilka tygodni. Skoro w kilka tygodni nie mogą naprawić błędu to ja nie wiem kto tam pracuje. Czy może w drugą stronę - dawno to max 2 tyg. A może oni o tym wcale nie wiedzą i piszesz tak tylko żeby uspokoić nastroje.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Dawno czyli kiedy. Dla mnie dawno to min kilka tygodni. Skoro w kilka tygodni nie mogą naprawić błędu to ja nie wiem kto tam pracuje. Czy może w drugą stronę - dawno to max 2 tyg. A może oni o tym wcale nie wiedzą i piszesz tak tylko żeby uspokoić nastroje.
    Dajcie spokój modowi, bo on jest tylko od moderacji. Błędy są strasznie wkurzajace ale naprawić je mogą tylko niemcy, nie modzi, a Ci wiedzą o nich od pierwszego dnia.

  6. #6
    Osadnik Awatar lordJan
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Milady84 ten na niebiesko to nie MOD, to pracownik BB

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    To jest błąd przez który przestaje robić przygody powoli. Tylko wybijam R na Banitach, którzy w "naturalny sposób" przybywają. A jak się nie robi przygód to po co mi broń, czy dowolna premia ?

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez spyyoda Zobacz posta
    Gienki zmieniaja cele ale po chwili atakuja inny oboz.


    Nie wierze zeby nie wiedzieli o tym problemie.
    To się nazywa KREATYWNOSC i dostosowanie sie do dynamicznie zmieniajacych sie warunkow na polu bitwy

    Myslę ze to nie jest blad ale jesli gienkom slabo idzie moze powinienes rozwazyc wslanie wsparcia lotniczego

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Cloovn Zobacz posta
    To się nazywa KREATYWNOSC i dostosowanie sie do dynamicznie zmieniajacych sie warunkow na polu bitwy

    Myslę ze to nie jest blad ale jesli gienkom slabo idzie moze powinienes rozwazyc wslanie wsparcia lotniczego
    Dostosowanie to było by wtedy gdybyśmy mogli jakoś zareagować na taką sytuację i wykorzystać swoją kreatywność. Tutaj generała ani nie da się wycofać, bo nagle okazuje się, że przecież on już walczy ani wsparcia też nie wyślesz, bo co po wsparciu gdy i tak obowiązuje kolejność.
    Spotkałem się jeszcze z jednym błędem - wysyłam blok i atak główny. Atak główny dochodzi bardzo wolno, bo nie wiedzieć czemu potrafi teleportować się w tył. Jak już dojdzie do obozu natychmiast wszystko się kończy (nie ma nawet paska niszczenia obozu) i widzę, że generał blokujący obóz stoczył normalną walkę w której traci się przeważnie konnicę i/lub elitę.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Dawno czyli kiedy. Dla mnie dawno to min kilka tygodni. Skoro w kilka tygodni nie mogą naprawić błędu to ja nie wiem kto tam pracuje. Czy może w drugą stronę - dawno to max 2 tyg. A może oni o tym wcale nie wiedzą i piszesz tak tylko żeby uspokoić nastroje.
    A powyżej 2 tygodni to już jest "nigdy"? hehe

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.