Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Trzeba przywyknac

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Inaoch Zobacz posta
    Oczywiście, że ten problem jest nam znany i został już zgłoszony dawno do działu technicznego. Niestety, osobiście nie wiem, kiedy poprawka tegoż ujrzy światło serwerów.
    A ja robię przygód duuuużo. I jeszcze mi się nie zdarzyło by gienek zaatakował zły obóz. Aczkolwiek po ataku robi różne cyrki np rozkłada swój namiot 20 razy..

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    A ja robię przygód duuuużo. I jeszcze mi się nie zdarzyło by gienek zaatakował zły obóz. Aczkolwiek po ataku robi różne cyrki np rozkłada swój namiot 20 razy..
    Mnie się zdarzyło, że pokazuje atak na obóz na który nie został wysłany generał.
    Ale później pokazuje, że bije też właściwy/wskazany obóz i efekt jest w sumie taki jak był plan.
    Co nie zmienia faktu, że mały stres może się pojawić, szczególnie za pierwszym razem...
    A wracając po ataku (jak i idąc do ataku) potrafią się pojawiać i znikać w różnych miejscach, zupełnie jak by się teleportowali.

  3. #13
    ex_Lete
    Witam,

    w związku z brakiem zainteresowania /ostatni post 10.01.2015 r./ zamykam temat i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Lete

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.