Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Premii świątecznych nie można użyć w świątecznej przygodzie

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Co spartolili? Nie mogliście ich użyć, bo trwało wyłączanie eventu.
    Przygody należało zrobić do wczoraj ( przed nocną konserwą).

    Odkrywcy też mieli nie przynieść prezentów a przynieśli [wrócili przed resetem serverów]



    Wszystko macie tutaj opisane : http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post168901


    no i tak się składa, że pisze wyraźnie:
    Co z premiami do Przygód z premiami, które mam Menu gwiazdy?
    Premii wciąż będzie można użyć do rozegrania przygody.
    Zwrot surowców można uzyskać poprzez użycie premii na Domu władyki.


    czyli premie na przygodach powinny jeszcze działać. Przygodę mam odpalona i nie wiem, czy czekać aż to naprawia czy ja anulować. Natomiast wiem jedno, kolejny raz czuję się zrobiona w balona.

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dlatego lepiej nie czekac na ostatni dzwonek do robienia przygód / zadan eventowych bo często BB pisze jedno a gra działa i tak inaczej

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.06.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety, chyba masz rację. Na wyspie widzę premie, które zostały mi z piłkarskich mistrzostw a nie widzę tych świątecznych i jeszcze pisanki po wyspie się walają. Niestety przygoda kończy mi się za 10 dni więc do Wielkanocy nie dotrzyma żebym mógł je zebrać.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak widac poczekaja az wszyscy anuluja sobie przygody albo minie czas na ich wykonanie a potem naprawia niby blad naprwde mam ochote juz poinformowac biuro ochrony konsumenta o tym jak sie tu traktuje klienta

  5. #15
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    jak widac poczekaja az wszyscy anuluja sobie przygody albo minie czas na ich wykonanie a potem naprawia niby blad naprwde mam ochote juz poinformowac biuro ochrony konsumenta o tym jak sie tu traktuje klienta
    no no a biuro ochrony konsumenta wysle pismo do Niemiec i oni narobia w gacie tym bardzie że :

    15. ODPOWIEDZIALNOŚĆ, GWARANCJA I ODSZKODOWANIE

    OGRANICZENIE i WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

    UŻYTKOWNIK WYRAŹNIE PRZYZNAJE, ŻE KORZYSTA Z USŁUG I GIER NA WŁASNE RYZYKO.

    USŁUGI SĄ ŚWIADCZONE "W TAKIM STANIE W JAKIM SĄ". UBISOFT NIE GWARANTUJE ANI NIE CZYNI ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ DOTYCZĄCYCH SKUTKÓW KORZYSTANIA Z USŁUG W ZAKRESIE ZGODNOŚCI, DOKŁADNOŚCI, KOMPLETNOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, ITD. , W GRANICACH DOZWOLONYCH PRZEZ PRAWO UBISOFT ODMAWIA UDZIELENIA JAKICHKOLWIEK GWARANCJI DOTYCZĄCYCH WARTOŚCI RYNKOWEJ USŁUG I GIER, ZAGWARANTOWANIA ZADOWOLENIA UŻYTKOWNIKA LUB PRZYDATNOŚCI USŁUG DO OKREŚLONEGO CELU. DODATKOWO, UBISOFT NIE GWARANTUJE, ŻE USŁUGI I GRY, W TYM SERWERY I OPROGRAMOWANIA KONIECZNE DO ICH FUNKCJONOWANIA, BĘDZIE WOLNE OD PRZERW LUB BŁĘDÓW, WIRUSÓW LUB INNYCH SZKODLIWYCH ELEMENTÓW

    itd...mozna przeczytac w warunkach korzystania z tej gry którą zaakceptowałeś zakładajac konto...normalnie zzemdleja jak sie poskarżysz

  6. #16
    Sciernisko
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    jak widac poczekaja az wszyscy anuluja sobie przygody albo minie czas na ich wykonanie a potem naprawia niby blad naprwde mam ochote juz poinformowac biuro ochrony konsumenta o tym jak sie tu traktuje klienta
    Czasu na skończenie świątecznych przygód było wiele przed konserwą. W komunikacie było napisane, że wraz z konserwą przygody zostaną anulowane. Z waszych wypocin wynika, że komuś nie zakończyło i to jest błąd.
    Jak napisano w komunikacie, nic nie zginie. A nawet możesz sobie to oddać (Zwrot surowców można uzyskać poprzez użycie premii na Domu władyki.) - podobno, bo tego nie sprawdzę, bo przed konserwą wszystko wyczyściłem.
    Jak ktoś sobie nie zwróci, to bedzie mógł to wykorzystać w kolejne święta. Wszystko jasno napisane.

  7. #17
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Gwoli ścisłości, według Pamiętnika developera to zadania zostaną anulowane, nie przygody. Natomiast problem z użyciem premii w tych ostatnich został już zgłoszony do naprawy. Jak tylko dostępne będą dodatkowe informacje na ten temat, zostaną opublikowane.

  8. #18
    Jakubboss
    A konkretnie kiedy to nastąpi? Specjalnie premium wiele osób włączyło żeby zrobić te przygody , w tym ja, a nie widać żeby coś się działo...

    Dla mnie za szybko zostały te premie zmienione na zasoby, gdyby zrobiono to jutro kiedy 2 faza się skończy to nie byłoby problemu...

  9. #19
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Przeciez BB ich na zasoby nie zamienilo..
    Sam musiales je na wladyke wrzucic

  10. #20
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    i znowu dostali gracze po rogach, poniewaz nie było info to lidzie 14 pooddawali premie do władygi a po południu się dowiedzieli ze 15 wrócą premie i 2 raz czuje sie zrobieni moim zdaniem całkiem słusznie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.