Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zwiększeniem limitu aktywnych przygód.

Głosujących
93. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    80 86.02%
  • Nie

    9 9.68%
  • Nie mam zdania

    4 4.30%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Limit aktywnych przygód

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    e tam nie będę się wysilał

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bb stwierdzi to samo, jest ok, po co sie będziemy wyslilac

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Jestem na nie. Czemu? Przyczyna prosta. Gra przestanie funkcjonować, bo serwery i soft wysiądą. Za ciency programiści są w BB, aby stworzyć soft przewalający taką ilość danych bez szkody dla ich i sprzętu użytkowników. Jeszcze drugi problem. Połowa grających musiałaby nowe kompy kupić.

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kłopoty programistów pomijam bo się na tym nie znam więc nie udaję znawcy.
    Mam za to inne ale - ta zmiana byłaby dla garstki graczy - tych najbardziej aktywnych. Więc nawet gdyby była wprowadzona nie zatrzęsła by systemem.
    Sam jestem dość aktywnym graczem i z reguły 2 sloty mi wystarczają, czasami jedynie przeszkadza mi ograniczenie 1:1, mi osobiście zamiast zwiększanie ilości limitu przydało by się zlikwidowanie ograniczenia 1 zaproszona, 1 własna. Czyli limit może zostać ale żebym mógł mieć 2 odpalone przygody lub być zaproszony do 2 przygód.
    A taka zmiana systemem nie powinna wstrząsnąć.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Jestem na nie. Czemu? Przyczyna prosta. Gra przestanie funkcjonować, bo serwery i soft wysiądą. Za ciency programiści są w BB, aby stworzyć soft przewalający taką ilość danych bez szkody dla ich i sprzętu użytkowników. Jeszcze drugi problem. Połowa grających musiałaby nowe kompy kupić.
    Gra już nie funkcjonuje dobrze więc co za różnica

    Głosować ludzie może za 2 lata wprowadzą jak te masowe szkolenia wojska i produkcje w magazynach )
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.11.2016 o 23:30 Powód: połączenie postów

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tak póki żyjemy jest nadzieja xD.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Według mnie powinny być dwie jednoczesne przygody (licząc z ekspedycjami) bez rozróżnienia na własną i z zaproszenia.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    tyle kasy zgarniaja to co za problem szybsze serwery zakupic i po klopocie...
    i to zespol BB w settlersach jest najwolniej pracujacym zespolem ze wszystkich znanych mi grup..

  9. #19
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    ja bym chciał żeby można było jeszcze dodatkowo na ekspedycję wyjechać w trakcie przygody.
    czyli limit podnieść do 3... i wtedy być może dobrze byłoby aby nie miało znaczenia czy jesteś na dwu przygodach i jednej zaproszonej czy na trzech ekspedycjach czy inaczej jeszcze.
    +A+M+D+G+

  10. #20
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 02.03.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.