Czasami jest tak że wysyłamy zaproszenie do przygody, a ten ktoś nie odpowiada mimo że jest zalogowany. Póki nie przyjmie zaproszenia lub nie anuluje, to zaproszenie to będzie wisiało 8 godz. po czym samo się anuluje.
Mój pomysł jest taki, by dodać możliwość anulowania zaproszenia przez gracza zapraszającego. Powyższy powód jest jednym, drugi chociażby fakt, że zawsze możemy się pomylić z wysłaniem. Z powodu szybkiego klikania lub innych, zawsze można wysłać zaproszenie do niewłaściwej osoby. A jeśli ta osoba jest niezalogowana, to musimy czekać aż się zaloguje i poprosić by sama odrzuciła zaproszenie.
Możliwość takiego anulowania przez zapraszającego, w dowolnej formie, np. przez dodanie polecenia "Anuluj zaproszenie" w rozwijanym menu na avatarze, byłaby bardzo przydatna.