Zobacz wyniki ankiety: Czy twoim zdaniem to:

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dobry pomysł

    11 22.00%
  • Zły pomysł

    32 64.00%
  • Nie mam zdania

    7 14.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Zmiana systemu przydziału nagród w przygodach wieloosobowych.

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Muss Zobacz posta
    Nie wiem co chcieli twórcy osiągnąć dając limit 2 aktywnych przygód...
    Limit aktywnych przygod moze miec jakiestam uzasadnienie bo jesliby go nie bylo to moznaby w nieskonczonosc obciazac serwery nowymi instancjami przygod.

    Natomiast co do liczby to nie jest stricte 2, tylko 1+1, a '1' to akurat nie taka zla liczba jak na limit ;p powiedzialbym nawet, ze dosc naturalna.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiadomo jakiś limit być powinien ale zmiana z 1 na 2 w przypadku przygód z zaproszenia wpłynęła by na zwiększenie obciążenia na serwery??? Wydaje mi się, że nie bo i tak znacząca cześć graczy czeka aż im się zwolni slocik żeby wkroczyć w następną przygodę

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oj chyba się ludziom podoba obecny system wymiany i sprzedaży "łupów"

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Głupi pomysł. Mam lepszy. Ten co wchodzi do przygody i tylko ubija, a nie walczy dostaje guzik. Dwa. Ten kto wchodzi do przygody i nic nie robi przez pierwsze 5 minut jest automatycznie Zaliczany przez system jakby nie ubił i nie dostaje dropa.

    Skończył by się handel dropami i trzeba byłoby coś samemu porobić, a drugi pomysł to byłby na ciołków blokujących przygody.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Głupi pomysł. Mam lepszy. Ten co wchodzi do przygody i tylko ubija, a nie walczy dostaje guzik. Dwa. Ten kto wchodzi do przygody i nic nie robi przez pierwsze 5 minut jest automatycznie Zaliczany przez system jakby nie ubił i nie dostaje dropa.

    Skończył by się handel dropami i trzeba byłoby coś samemu porobić, a drugi pomysł to byłby na ciołków blokujących przygody.
    to już prościej przerobić wszystkie przygody na kooperacyjne lub jednoosobowe

  6. #16
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Głupi pomysł. Mam lepszy. Ten co wchodzi do przygody i tylko ubija, a nie walczy dostaje guzik. Dwa. Ten kto wchodzi do przygody i nic nie robi przez pierwsze 5 minut jest automatycznie Zaliczany przez system jakby nie ubił i nie dostaje dropa.

    Skończył by się handel dropami i trzeba byłoby coś samemu porobić, a drugi pomysł to byłby na ciołków blokujących przygody.
    A czym sie różni opcja "ubija" od opcji "walczy"? Bo zdaje się że z technicznego punktu widzenia to jedno i to samo.

    Dwa. Co to znaczy "nic nie robi przez pierwsze 5 minut"? Co trzeba zrobić żeby było zaliczone że coś robi? Od którego momentu liczymy 5 minut? Akceptacja zaproszenia? Przejście na mapę przygody? Jak będzie musiał wysłać większą ilość wojska żeby "walczyć" a nie "ubijać" to może braknąć te 5 minut na załadunek i wysłanie. A jak nawet wyśle wojo to co? Już jest bezpieczny? Też może wyjść z gry i blokować przygodę.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    A co jak chcę pomóc niższemu lvlowi dając mu dropa za free? To chyba logiczne, że wtedy wolałabym by dropnął coś konkretnego i w normalnej ilości. A maluchy nie mają wiele wojska itd. Co do wałków na przygodzie - niech wróci interfejs gildii z podglądem wszystkich członków i ich lvli.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    A co jak chcę pomóc niższemu lvlowi dając mu dropa za free? To chyba logiczne, że wtedy wolałabym by dropnął coś konkretnego i w normalnej ilości. A maluchy nie mają wiele wojska itd. Co do wałków na przygodzie - niech wróci interfejs gildii z podglądem wszystkich członków i ich lvli.
    W tym przypadku nic by się nie zmieniło bo 100% to suma z wszystkich slotów na 2 graczy było by po połowie dla trzech po 33,3 z całości...
    w przypadku zaproszenia maksymalnej ilości graczy na przygodę wyglądało by to tak samo jak jest teraz

    Chodziło mi o możliwość wyboru jak i o to by gracz nie był zmuszany do tego co mamy obecnie czyli całego systemu wzmianek i sprzedaży dropów
    Ostatnio edytowane przez Muss ; 14.02.2015 o 18:05

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.