Strona 73 z 73 PierwszyPierwszy ... 23 63 71 72 73
Pokaż wyniki od 721 do 729 z 729

Wątek: Serwer zajęty

  1. #721
    Początkujący Osadnik Awatar wiesiulo
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sqqs00 Zobacz posta
    nic ujac nic dodac ....

    po co sie mieszac nie w swoje sprawy ...

    lepiej wesc po wszystkim i karami straszyc ludzi sflustrowanych i złych , zmeczonych oczekiwaniem...

    a nie chce mi sie wierzyć aby nie istniała jakas wewnetrzna siec informacyjna miedzy Modami i wyzszymi instancjami ...

    ale Modzi maja to .... w nosie ... oni tylko bany bo do nich to nalezy ... i mozna sie przy tym wykazac

    smutne i zenujace >(((((

  2. #722
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    komo78, Wewi: Byłem tu wcześniej ale poza przekazaniem informacji dalej nic nie mogę więcej zrobić. Z doświadczenia wiem, że post z informacją "problem został zgłoszony" nic na forum nie daje a wręcz zaostrza sytuację.

    komo78: Nie straszę a przypominam o panujących zasadach i daję szansę na poprawę swojego zachowania i edycję takich postów. Mógłbym już teraz przyznać wiele pkt karnych ale mam świadomość, że część z graczy mogła ta sytuacja zdenerwować i mogli napisać coś pod wpływem emocji, jeśli mają tego świadomość i się poprawią to nic im nie grozi.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  3. #723
    Początkujący Osadnik Awatar komo78
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oki to tym razem żadnych punktów karnych nie będzie tak????????? i Pan looknie jak się koledzy sympatyczni będą znowu zachowywać a tak szczerze mówiąc jedyna informacja o tym że zostało zgłoszone, było przez BB_Inaoch, dziękujemy za jakiekolwiek info

  4. #724
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @MOD_Zakrecony
    po "przekazaniu informacji" wystarczyło napisać tu, że dotarło to wyżej, wszyscy tylko na taką informację czekaliśmy, ale i tak bardzo dziękuję za ruszenie tematu

  5. #725
    Początkujący Osadnik Awatar komo78
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sqqs00 Zobacz posta
    @MOD_Zakrecony
    po "przekazaniu informacji" wystarczyło napisać tu, że dotarło to wyżej, wszyscy tylko na taką informację czekaliśmy, ale i tak bardzo dziękuję za ruszenie tematu
    dokładnie

  6. #726
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Inaoch Zobacz posta
    5 godzin temu to sytuacja została przeze mnie zgłoszona, obecnie sytuacja powinna wracać do normy.
    spoko tylko co z premium i straconym dniem ... za nie ciaglas grania ... stracilem 100 klejnotow mozliwosc otwarcia drzwi a co za tym idzie nie bede mogl otworzyc specjalnego prezentu .... zenada .... czas skonczyc z ta gra ...
    Ostatnio edytowane przez djnation ; 28.12.2014 o 12:28

  7. #727
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na Czarcim Gaju mielismy uszkodzony obszar 2 dni i nic nie dostalismy

  8. #728
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ...
    Ostatnio edytowane przez mouziu ; 29.12.2014 o 10:00 Powód: jeśli o mnie chodzi to problem wygląda na naprawiony

  9. #729
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ehh
    Ostatnio edytowane przez LadyJoanna ; 29.12.2014 o 16:26

Strona 73 z 73 PierwszyPierwszy ... 23 63 71 72 73

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.