Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: Opłacalnośc małej bogatej kolonii

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RobinsonCrusoe Zobacz posta
    Jestem w plecy 4,5k monet? A po co mi monety? W sumie idąc tą logiką to można postawić same mennice i tłuc monety (potem sprzedawać itp itd), które dla mnie mają mniejszą wartość niż marmur bo oprócz tego, że ładnie wyglądam na pasku 1 000 000 monet to nic mi nie dają. Ja jednak wole coś zdobyć tracąc armie niż siedzieć na handlu i klikać te ofki...

    PS. Oczywiście, że handel jest najlepszą drogą do bogacenia sie ale czy dostarcza tyle frajdy?

    A po co stawiać same mennice? Piece do żelaza są tańsze, szybciej produkują i żelazo jest droższe od monet:-)

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Poważnym ograniczeniem są koszty produkcji konnicy i łuczników szturmowych, choć oczywiście można kombinować i te koszty ograniczać.
    To mi się wydaje być największym nieporozumieniem, coś nie tak sobie devi policzyli to w balansie. Uzbieranie żelaza na wystawienie sensownej armii zajmuje eony lub kosztuje miliony. Szczególnie cena jednostek szturmowych konnicy czy łuków to skrajne nieporozumienie. Wiadome, że każdy, gdzie może robi bloki i pcha piechotę, ale nawet idąc w ten sposób, to przy ograniczeniach co do wielkości strat, apteczek i czasu na zrobienie kolonii, nie uniknie się strat w tych drogich jednostkach. Widać to zwłaszcza na koloniach poz.3.

  3. #63
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wudz Zobacz posta
    To mi się wydaje być największym nieporozumieniem, coś nie tak sobie devi policzyli to w balansie.
    Nie policzyli.

    W tej grze wszystko bez wyjatku jest wprowadzane bez liczenia ani jakiegokolwiek przewidywania efektow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.