Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: gra

  1. #1
    Davetez

    gra

    Sama gra przestaje być grą w którą rozpoczęto grać. Zmiany w grze są nie zasadne w mojej ocenie . Postrzegam je tak jakbym już nauczył się grać w szachy i nagle okazuje się że królowa to pionek taki jest a nawet niekiedy tylko wieża . Gra w która żeby coś wygrać to potrzeba sporo czasu ,w jednym momencie okazuje się że to co się wygrało to BEZEDURA jakaś? Rodzi Się pytanie zatem : co się stało z tą gra? gra która w fazie beta jest wspominana jako stabilna ? gra w która tak chętnie się grało
    a teraz to tylko ciekawość? jak można więcej spieprzyć?
    Ostatnio edytowane przez Davetez ; 19.12.2014 o 04:53

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gra półsłówek – mowa tajna, kryjąca pod postacią niewinnych zdań-wypowiedzi skrytowulgarne lub kryptoobleśne paskudztwa. Autorami większości zagadnień są znudzeni studenci, gimnazjaliści oraz więźniowie, którzy z braku laku łapią za kartkę i osładzają sobie czas czymś innym niż tylko kakaowym pociągiem. Gry półsłówek bywają proste, z wymianą pierwszych liter lub bardziej wymyślne – wymieniają się różne liczby początkowych lub wewnętrznych liter, czasem w kilku słowach wyrażenia.
    Jaki gracz, taki serwer

    Proszę o zamknięcie tematu.

  3. #3
    Davetez
    Sensowniej się nie dało bo wtedy nie była by to fatamorgana?

    Prośba o zamknięcie tematu spełniona w relacjach "fatamorgana"

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    .

  5. #5
    Davetez
    ta gra to ruina ja pogram i owszem no bo inwestycja w kopalnie kleju wcześniej zanim ktoś wpadł na pomysł żeby to przewertować suport? polazł chyba na zwolnienie lub rozwolnienia dostał jak zobaczył co można poczytać gra stała się w mojej ocenie pośmiewiskiem wszystkich gier przeglądarkowych .I pomyśleć że kiedyś niedawno nawet chwaliłem Tę grę .

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Davetez Zobacz posta
    ta gra to ruina ja pogram i owszem no bo inwestycja w kopalnie kleju wcześniej zanim ktoś wpadł na pomysł żeby to przewertować suport? polazł chyba na zwolnienie lub rozwolnienia dostał jak zobaczył co można poczytać gra stała się w mojej ocenie pośmiewiskiem wszystkich gier przeglądarkowych .I pomyśleć że kiedyś niedawno nawet chwaliłem Tę grę .
    Przeczytaj to raz jeszcze, a potem wyjaśnij sens tej wypowiedzi. Ja nie rozumiem.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Obecnie w fazie beta jest Civilizacja Sida Mayersa, także za nie długo będzie na co przeskoczyć

  8. #8
    Davetez
    Ja już w te grę nie będę grał . Szkoda czasu na coś co najwidoczniej nie ma szans na rozwój jakiś więc kuleje tylko po to żeby mieć najzwyczajniejszą wymówkę że to nie MY! . Prawda jest taka że koledzy którzy tę grę tworzą pojęcia nie mają . Nawet regulaminu na czat nie ma . Są jakieś osoby ? nie wiadomo jakie i nie wiadomo jak? .Obrażają lub milcząco pozwalają na obrażanie innych graczy ? Support ? kpina jakaś ? Podobno nie ma szans żeby jakaś osoba postronna dowiedziała się o skardze .Podobno ? .Tak czy inaczej ta gra to kuriozum jest . Jeśli ten post zniknie tylko to potwierdzi . Pojawi się w innym miejscu . Albo ktoś potrafi zmierzyć się z krytyką albo ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.