Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Niedawna konserwacja - rozmowy

  1. #11
    szczotkun
    Cytat Zamieszczone przez pysia753 Zobacz posta
    Przepraszam...a co ma wspólnego Twoje wchodzenie do gry z tym o czym pisze Lord_Crain? Chyba, że nie zrozumiałeś o czym pisze...Fakt faktem...BB nic nie musi, ale dobry obyczaj nakazuje zawiadamiać graczy o przerwach konserwacyjnych zanim one się rozpoczną, a nie po fakcie wyjaśniać dlaczego się im podrzuciło kolejne, nie do końca świeże "jajko niespodziankę".
    Przepraszam, ale to chyba ty nie doczytałaś a musiałaś się wykazać komentarzem.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez szczotkun Zobacz posta
    Przepraszam, ale to chyba ty nie doczytałaś a musiałaś się wykazać komentarzem.
    Jednak to Ty nie czytasz ze zrozumieniem, jakbyś zauważył post CM był po 15, konserwa była przed tym czasem. Twoje wchodzenie po godz 16 nijak się do tego ma
    To że napisałem swój post po 18 wynikło z tego że nie mieszkam na forum 24/7

  3. #13
    Royalvee
    Nie kłócąc się, była konserwacja i co? dalej lagi, wieczne ikonki od akceptacji, nie wysyłanie gienków ( co za tym idzie powalone bloki), w koloniach dalej nie akceptuje tytanu do zadań.. ba nawet dalej brak możliwości zaakceptowania zdobytej koloni, nie pisząc o postawieniu obrony, żenada... ani złotówki dla "BB"
    Ps. pocztę chce sprawdzić, ikonka czekania... nie pisząc o zliczaniu ludnościi... kpina
    Ps 2 Ani grosza dla bb...
    Ps3 I jeszcze pierdoły w stylu "Miłość rośnie wokół nas..."...
    Ostatnio edytowane przez Royalvee ; 20.12.2014 o 20:55

  4. #14
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Jakbyś przeglądał uważniej forum, zauważyłbyś, iż konserwacja miała być do godziny 15. Post CM został napisany później, już po fakcie
    Uważnie przejrzałem jeszcze otwarty przez Ciebie temat i widzę, że to ty masz jakieś chyba kłopoty z czytaniem i panowaniem nad emocjami. Post BB_Teromorta załączony przez Ciebie WYRAŹNIE mówi o tym, że jest już PO konserwacji, a nie przed. Z innego Twojego postów w tym wątku pośrednio wynika, że konserwa była ogłoszona, bo znasz godziny, o których załączony przez Ciebie post BB_Teromorta nie wspomina - chyba że wróżką albo jasnowidzem jesteś.
    Więc nadal nie rozumiem trzepania piany o jakieś godziny i rekompensaty. Wyluzuj trochę. Jeżeli w takim języku piszesz do supportu, to życzę powodzenia.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Dokładnie tak, PO konserwacji, nie było o niej żadnej wzmianki, poza 5-cio minutowym komunikatem w grze, który i tak przegapiłem będąc na innej zakładce. Po co ogłaszać info o konserwacji która była, znaczna większość graczy dowiedziała się o niej w czasie jej trwania, tu nadal zero informacji od BB, dopiero gdy ta się zakończyła pojawił się żałosny komunikat CM że "wszystko działa", gdzie gra nadal owiana jest w czarne dziury. Rekompensaty o których wspomniałem nie dotyczą nic nie znaczącej konserwacji, tylko problemów z koloniami, które i tak nadal występują. Ok, naprawili czasy działania w zbrojowni, ale gdzie właśnie owe rekompensaty za poniesione straty w czasie pracy tego właśnie budynku? Jak wstawić premkę x3 za pieniążki wiedzieli, ale żeby jeszcze działa poprawnie? No właśnie to słowo jest im kompletnie nie znane.
    Odnośnie mojego tonu, masz racje, tutaj muszę się przyznać do błędu, po prostu moje zażenowanie tą grą sięgnęło zenitu Od kilku dni juz tylko się loguje wysłać grubasów, po evencie koniec

    Edit:
    Chyba szybciej niż chciałem hahaha
    http://scr.hu/0fu4/9ifkt
    Ostatnio edytowane przez Lord_Crain ; 21.12.2014 o 00:30

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.