Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Serwer wyłączony z przyczyn technicznych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra

    Serwer wyłączony z przyczyn technicznych

    Na stronie logowania zamieszczono:
    " AKTUALIZACJA

    Według otrzymanych przez nas informacji, wymienione wyżej problemy zostały naprawione, a gra powinna być już dostępna dla wszystkich"


    No to uprzejmie informuję, że gra nie jest dostępna dla wszystkich. W dalszym ciągu nie mogę wejść na wyspę. http://imgur.com/ipqoFQv

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Mam to samo od rana, zablokowana ekspedycja, za godzine wygasnie, nie mogłem jej zrobić i nie mogłem takze robic innych przygód. Własnie sprawdziłem, po tej ich inforamcji, nadal jest to samo. Nie naprawili absolutnie nic, tylko kłamią, maja nas gdzieś...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Standard.
    Ostatnio edytowane przez Listonosz40 ; 16.12.2014 o 16:57

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Naprawili bałagan na Czarcim Gaju, ale z tego co czytałam od wczoraj tam padło pół serwera. Na wyspę próbuję wejść od 3 dni, wysłałam 4 zgłoszenia do supportu, otrzymałam 0,0 odpowiedzi.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sami zawalili sprawę matołki a my MUSIMY PŁACIĆ KRYSZTAŁAMI za otwarcie okien których nie można było otworzy c bo rozpieprzyli serwer. ZŁODZIEJE !!!!!

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może za mocno ale przydałaby się jakaś skruch supportu i zwrot kryształów za opłatę. Od wczoraj od godziny 16.00 nie można było się zalogować bo wywalało błąd, ale mistrzowie z obsługi mieli niedzielę. Chciałem kupić dodatkowe kryształy w sklepie i tez nie mogłem. Niech ktoś się w końcu puknie w głowę. To gra JEST DLA NAS a nie MY DLA GRY. Pozdrawiam wyluzowanych SUPPORTowców.

  7. #7
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Aktualizacja: Dodatkowe poprawki zostaną wgrane w środę, 17 grudnia (jutro), w godzinach od 10:00 do 12:00 czasu polskiego. Podczas wgrywania gra będzie niedostępna. Tego samego dnia zostaną rozesłane prezenty.
    Ostatnio edytowane przez Mundek_May ; 17.12.2014 o 11:43 Powód: czytac wiadomosci na stronie glownej. ;)

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Dziś to samo, nie można wejść do gry ;/
    Na Złotej Górze też.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niestety nie udało się połączyć z serwerem "The Settlers Online". Spróbuj połączyć się ponownie. Jeżeli problem nie zniknie, wejdź na stronę główną i poszukaj informacji na forum.
    Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
    Nie chcesz niczego przegapić?
    Śledź nas dzięki usłudze Twitter i Facebook.
    Zespół The Settlers Online

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    ileż można?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.