Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: problem z ponownym zaproszeniem do przygody, a podział strat (video)

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród

    problem z ponownym zaproszeniem do przygody, a podział strat (video)

    Problem przedstawiłem na filmie
    https://www.youtube.com/watch?v=QyCD...ature=youtu.be
    Rodzi się kilka pytań.
    Po pierwsze co się właściwie stało, bug?
    Strata dropa, przez kogo ma być poniesiona? (w tym przypadku biorę błąd na siebie i w najbliższym czasie oddam drop Beefeatorowi bo w końcu ja od niego dostałem, a on, cóż, czekał, czekał i się nie doczekał)
    Czy były już podobne zgłaszane problemy w kwestii blokady wysyłania kolejnych zaproszeń do przygód po ośmiogodzinym ich wygaśnięciu z powodu nieprzyjęcia?
    Jeśli okaże się że jest to ewidentny błąd w grze, to czy można liczyć ze strony administracji na rekompensatę? (1500 fasol i inne z szansą na więcej drogą nie chodzi)

    Nie wiedziałem dokładnie do jakiego działu zaliczyć mój post, czy lepiej do działu o problemach technicznych. Ostatecznie jednak zamieszczam w dyskusjach bo chciałbym poznać Wasze zdanie , gdybyście mieli osądzić sytuację na przyszłość, w której ze względu na błąd w grze ktoś ma ponieść stratę to kto i w jakim stopniu. Jedna osoba? Dwie, a może cała nasza trójka. Czasem zdarza się że ktoś przedwcześnie kończy przygodę, nie upewni się o ubiciu reszty zaproszonych, ale wtedy łatwo jest wskazać winnego i jednocześnie przypisać jemu karę. No ale co w tak niejasnej sytuacji.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kilka razy widziałam na czacie pomocy ludzi skarżących się na to, że pomimo upływu nie 8 ale nawet 24h nie mogą wysłać ponownie nie przyjętego zaproszenia. Więcej nie wiem.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Ja z 2 miesiące temu pisałem do supportu w tej sprawie, by przy okazji skrócili z 8 na krócej ten czas. Widocznie zamiast tego w przygodach nie kooperacycjnych po 8 godzinach nie wygasa jak ktoś zaproszenia nie odrzucił. Wiec pozostaje anulowanie lub ukończenie przygody z pozostałymi.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    jeżeli zaproszenie nie wrocilo po 8h wystarczy wejsc w wyslane wiadomosci

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Angel7212 Zobacz posta
    jeżeli zaproszenie nie wrocilo po 8h wystarczy wejsc w wyslane wiadomosci
    wchodziłem, nie pomogło

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kiedyś dawno temu ( ponad 2 lata na pewno ) miałem podobny problem . Wymieniałem dropsa z matki , koleżka w chwili gdy był online nie przyjął zapki . Jako , ze to byl późny wieczór postanowiłem mu dać szansę do rana .
    Jak sie pojawił następnego dnia rano to już tej zapki nie było a ja nikogo innego zaprosić nie mogłem . Zakończyłem przygodę i napisałem do supportu opisując
    problem . Jeszcze tego samego dnia dostałem rekompensatę kilkukrotnie przewyższającą wartość dropa tzn 300 mapek ( drops z matki kosztował wtedy 500-600m , a mapki były po 7m za sztukę ) . Odpaliłem znajomkowi 100 mapek za brak dropsa i po sprawie . Nie debatowalem z nikim na temat czyichś strat tylko po prostu spodziewałem się , ze support je wynagrodzi .

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.