Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Budynki premium

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Budynki premium

    Witam,

    Mam na sprzedaż następujące budynki:
    • Młyn wodny 45k-55k monet
    • Silos 25k-33k monet
    • Rezydencja 4k-7k
    • Posiadłość piratów 5k-8k
    • Ulepszony magazyn 40k-50k
    • Lodowa Posiadłość 130k-150k

    Mam też na sprzedaż wspaniałą rezydencję oraz specjalną kopalnie złota.

    Ceny są w widełkach bo uzależniona jest od ilości i dogadania się ze mną na szepcie.

    Grasz na Słonecznym Grodzie wpisz na handlu IDHO , jeżeli się pojawią moje oferty to wystarczy wpisać na jakimkolwiek kanale: /w Idho i na końcu nacisnąć spację pojawi się okienko szeptu i wystarczy złożyć swoją ofertę. Każda oferta jest do negocjacji i ceny nie są sztywne, kwestia dogadania.

    Pozdrawiam,
    Idho


    Oferta ograniczona do uzbierania przeze mnie 10kk monet.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ino brac, mega oferta, wezme fszystko

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czeki przyjmujesz ?

  4. #4
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,

    Obecnie osiągnąłem próg 10kk monet, dlatego oferta powyżej jest już nieaktualna. Dodatkowo chce ogłosić, że już są wyniki konkursu dla osób kupujących ode mnie i nagrody zostaną rozesłane do końca tygodnia (miejsce uzależnione zostało od wysokości zakupów):
    1) Lodowa Posiadłość + Posiadłość piratów
    2) Wieża wiedźmy + Posiadłość piratów
    3) 5k Zaprawy + Posiadłość piratów
    4/5/6) Rezydencja + Posiadłość piratów

    GRATULUJE!!!

    Chciałbym poinformować, że otworzyłem skup prezentów 1 prezent = 24-29 monet. Proszę śmiało pisać do mnie na szept podając ilość prezentów jaką macie na sprzedaż.

    PS. Skupie wszystkie ;-)


  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta

    Obecnie osiągnąłem próg 10kk monet, dlatego oferta powyżej jest już nieaktualna.
    Dla niewtajemniczonych, po to tylko powstał ten post ;-) żeby się tylko pochwalić :P

  6. #6
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Dla niewtajemniczonych, po to tylko powstał ten post ;-) żeby się tylko pochwalić :P
    Jakbym się chciał pochwalić, to bym w osiągnięciach dał screena że mam 2kk zaprawy. 10kk monet to obecnie nic takiego, ale może na tobie robi to tak duże wrażenie że zmusiło cie to do skomentowania. Cieszy mnie to bo przynajmniej "podbiłeś" temat, bo nadal przypominam skup prezentów nadal aktualny. Śmiało piszcie do mnie z ilościami prezentów jakie macie to kupie wszystkie.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Jakbym się chciał pochwalić, to bym w osiągnięciach dał screena że mam 2kk zaprawy. 10kk monet to obecnie nic takiego, ale może na tobie robi to tak duże wrażenie że zmusiło cie to do skomentowania. Cieszy mnie to bo przynajmniej "podbiłeś" temat, bo nadal przypominam skup prezentów nadal aktualny. Śmiało piszcie do mnie z ilościami prezentów jakie macie to kupie wszystkie.
    To cały ewent nic prawie nie robiłeś oprócz klikania zaprawy w kutrze:-) Ja po wyklikaniu tylko 100k miałam dosyć:-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.