Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 187

Wątek: W tym obszarze wystąpił błąd - czy tylko jak tak mam

  1. #141
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam taki sam problem mi dopiero dzis wyskoczyl

  2. #142
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    no i co sie dziwicie że ludzie nie chca kupowac klejnotów? A po co maja kupować skoro nie wiadomo kiedy gra będzie działała a kiedy nie. po co maja za klejki kupowac kopalnie skoro może z powodu błędu w obszarze gry ona sie zapadnie i tylko straty będą mieli. Grałem na innych grach online i tam przerwy zdarzaja sie w ciągu dnia owszem po 15 - 30 minut ale raz na jakiś czas nie co tydzień po kilka godzin i po ich aktualizacji gra śmigała a tutaj im dłuższa przerwa techniczna tym gorzej gra działa. Poza tym to w zasadzie od czego jest ten serwer testowy? Chyba tylko żeby od czassu do czasu sprawdzić ile osób wchodzi naraz a i to jest nieadekwatne to prawdziwego grania choćby na 1 serwerze a tam ponoć wszystkie serwery mogą naraz wchodzić. Ba początku sie o wiele lepiej grało niż teraz.

  3. #143
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    WItam
    Też nam ten problem z kontem, rozumiem ze mam juz po świętach w settach. BB

  4. #144
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj

  5. #145
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez KS99 Zobacz posta
    KS99 - odpadłem!!!

  6. #146
    Początkujący Osadnik Awatar Strus_84
    Dołączył
    20.02.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wiadomość ze strony głównej

    Drodzy gracze,
    obecne problemy z zalogowaniem i/lub skutkujące komunikatem o błędzie w obszarze, których doświadcza przede wszystkim serwer Czarci gaj, zostały zgłoszone.
    Prace nad poprawą sytuacji trwają już od jakiegoś czasu i zostaną ukończone tak szybko, jak to będzie możliwe.
    Jak tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, niezwłocznie Was poinformujemy.
    Dziękujemy za okazaną cierpliwość.
    BB_Teromort

  7. #147
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam
    dwa dni żeby nie móc wejść na grę podczas eventu to jakaś kosmiczna masakra (

  8. #148
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj

  9. #149
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    I tak się zastanawiam - jaki sens miało np odpalanie eventu o konkretnej godzinie, tzn wg BB "około południa" żeby dostosować wszystkie serwery w różnych krajach i różnych strefach czasowych. Mi - i to mi osobiście, personalnie, i tylko do siebie to odnoszę - wygodniej by było, gdyby event wystartował po konserwie czyli po 6-7 rano. Bo tak to wiele osób weszło rano i nic. Nie wiedziałam jak odkrywców wysyłać, bo eventu nie było. Jeśli chodziło o wyrównywanie szans to raczej słabo wyszło. W różnych krajach, o różnych porach, różni ludzie zaczynają dzień, pracę, szkołę czy co tam jeszcze. Może przy rywalizacjach serwerów miałoby to sens ale przeciez nie ma takowej. Były KS ale wtedy nikt się tym akurat nie przejmował. A teraz, czemu to miało służyć?

    Od wczoraj Czarci Gaj nie działa, BB ma to w takim poważaniu, że szkoda słów, i czy ktoś się przejmuje czasem, równymi szansami, dostosowaniem do możliwości czasowych graczy i ich sfref czasowych? NIE!
    To o co chodzi? Czego by nie zrobili teraz, to i tak nie będzie równych szans w walce o nie wiem co. Tyle tylko, że Czarci będzie miał przynajmniej 1-2 dni mniej na zdobycie prezentów. Ci, którzy odpalili premium będą i tak do tyłu. A BB będzie dalej ignorować maile i wpisy na forum. I nic się nie zmieni.
    Ciekawe tylko co robił wczoraj support skoro pracuje do wieczora a już wieczorem były sygnały, że się serwer wali? Bo do 9 rano śpi. A ja jakoś do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na mój mail.

  10. #150
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    I tak się zastanawiam - jaki sens miało np odpalanie eventu o konkretnej godzinie, tzn wg BB "około południa" żeby dostosować wszystkie serwery w różnych krajach i różnych strefach czasowych. Mi - i to mi osobiście, personalnie, i tylko do siebie to odnoszę - wygodniej by było, gdyby event wystartował po konserwie czyli po 6-7 rano. Bo tak to wiele osób weszło rano i nic. Nie wiedziałam jak odkrywców wysyłać, bo eventu nie było. Jeśli chodziło o wyrównywanie szans to raczej słabo wyszło. W różnych krajach, o różnych porach, różni ludzie zaczynają dzień, pracę, szkołę czy co tam jeszcze. Może przy rywalizacjach serwerów miałoby to sens ale przeciez nie ma takowej. Były KS ale wtedy nikt się tym akurat nie przejmował. A teraz, czemu to miało służyć?

    Od wczoraj Czarci Gaj nie działa, BB ma to w takim poważaniu, że szkoda słów, i czy ktoś się przejmuje czasem, równymi szansami, dostosowaniem do możliwości czasowych graczy i ich sfref czasowych? NIE!
    To o co chodzi? Czego by nie zrobili teraz, to i tak nie będzie równych szans w walce o nie wiem co. Tyle tylko, że Czarci będzie miał przynajmniej 1-2 dni mniej na zdobycie prezentów. Ci, którzy odpalili premium będą i tak do tyłu. A BB będzie dalej ignorować maile i wpisy na forum. I nic się nie zmieni.
    Ciekawe tylko co robił wczoraj support skoro pracuje do wieczora a już wieczorem były sygnały, że się serwer wali? Bo do 9 rano śpi. A ja jakoś do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na mój mail.
    Dobrze napisane.Bardzo Dobrze

Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.