Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: kolekcja

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia

    kolekcja

    prosiłam i większość się ze mną zgadza że jeżeli jest jakiś ewent np. świąteczny to żeby jak jest kolekcja do zbierania pojawiały się tylko przedmioty kolekcji świątecznej bo mało jest tej kolekcji za to najwięcej jest ziół beczek strachów worków wózków z jedzeniem czy sztandarów teraz zbierałam kolekcje miałam do zebrania 44 sztuki świątecznych zebrałam tylko 10 reszta to nie jest kolekcja świąteczna to beczki zioła itp.dlaczego zawsze utrudniacie czemu nie może tak być .Drugie pytanie czy jakiś prezent świąteczny będzie np.5k monet 5k granitu 5k tytanu 5k bel egzo 2k klejnotów oraz 500 sztuk prezentów

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Aga2000 Zobacz posta
    prosiłam i większość się ze mną zgadza że jeżeli jest jakiś ewent np. świąteczny to żeby jak jest kolekcja do zbierania pojawiały się tylko przedmioty kolekcji świątecznej bo mało jest tej kolekcji za to najwięcej jest ziół beczek strachów worków wózków z jedzeniem czy sztandarów teraz zbierałam kolekcje miałam do zebrania 44 sztuki świątecznych zebrałam tylko 10 reszta to nie jest kolekcja świąteczna to beczki zioła itp.dlaczego zawsze utrudniacie czemu nie może tak być .Drugie pytanie czy jakiś prezent świąteczny będzie np.5k monet 5k granitu 5k tytanu 5k bel egzo 2k klejnotów oraz 500 sztuk prezentów
    Co do prezentu to bujasz w chmurach. Co do kolekcji do niby dlaczego mam sobie w ewent nie robić normalnych premii? A nawet jak to zrobią to jaki to będzie miało sens? Nie dadzą Ci wtedy kolekcji świątecznej x2 tylko dadzą samą kolekcję świąteczną w ilościach takich w jakich znajdki występowały przed ewentem:-) Czysta strata jak dla mnie. Po 3 jak magicy ubi pogrzebią w skrypcie to się potem jeszcze okarze, , że po znalezieniu głupiej znajdki obszar wyspy głównej zostanie uszkodzony do końca ewentu albo i dłużej:-)

  3. #3
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Aga, Ty lepiej poproś, by Ci BeBe w kolekcji do zbierania przecinki dorzuciło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.