Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jednostki zostały pokonane zanim rozegrała się walka ????

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj

    Jednostki zostały pokonane zanim rozegrała się walka ????

    a oto screen - http://scr.hu/2wvw/x8tnu

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Chyba wiem co to sprawiło: w nowym systemie walk takze elitarny dezerter otrzymuje inicjatywę 1 jak to jest z konnymi, i zanim zaczeła sie runda pewnie elitarni wybili ci konnych ale dziwne ze widnieje 0 / 0, ile konnych wysłałeś ?

    A mogło być tak ze po drodze twój generał zmienił cel napatoczył się na pułapkę z kolcami lub las z psami / wilkami? i ci konnych wykosił ?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    65 konnych i 83 eż,

    to jest blok w CR nie ma pułapek:

    1/ G: 123k i 40eż
    2/ G: 65k i 83eż - i tu była niespodzianka
    3/ G: 97eż
    4/ MSW 110r i 110 puszek
    Ostatnio edytowane przez MMASport ; 07.12.2014 o 23:47

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Ostatecznie pokonałeś przywódcę czy przez stratę tych konnych przegrałeś?
    Jeśli przegrałeś wygląda to na poważny błąd gry, ciekawe czy inni gracze to samo mieli.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 08.12.2014 o 00:03

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    ten generał przegrał swoja walke, MSW zmienił cel, dobil to co zostało i poszdł dalej walczyć.
    CR robie od dłuższego czasu 3 do 4 przygody dziennie i pierwszy raz coś takiego wyszło!!!???!!! (

  6. #6
    stalko01
    U mnie podobna sytuacja, co prawda na anglojęzycznym serwerze, ale zawsze. 105 elit w piach na dzień dobry, bez walki . Przygoda to ryczący byk, obóz nr 8 wg tego poradnika. Skład trochę inny, bo pod MMA.
    Mam wrażenie, że na Nowej Ziemi przytrafiło mi się niedawno to samo. Do tej pory myślałem, że po prostu źle skład dobrałem, a raport wywaliłem.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez stalko01 Zobacz posta
    U mnie podobna sytuacja, co prawda na anglojęzycznym serwerze, ale zawsze. 105 elit w piach na dzień dobry, bez walki . Przygoda to ryczący byk, obóz nr 8 wg tego poradnika. Skład trochę inny, bo pod MMA.
    Mam wrażenie, że na Nowej Ziemi przytrafiło mi się niedawno to samo. Do tej pory myślałem, że po prostu źle skład dobrałem, a raport wywaliłem.
    No i przynajmniej wiem że nie jestem sam...Myślałem że coś żle zrobiłem z blokiem i straciłem elite ale z tego co widać to nie jestem sam...

  8. #8
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    właśnie zrobiłam ten blok , bo to jest w G1 prawda? Robiłam wg Poznańczyka 270 i jest ok, bez żadnych niespodzianek.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    U mnie nie wyszedł G2 wg "Wersja 250 od 48poziomu Szybki Drop"

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.