Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem innej mozliwosci zdobycia saletry w grze

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, kolonie z saletra to dobry pomysl

    16 40.00%
  • Tak, dodajcie takie zloze do wyszukiwania przez geologow

    16 40.00%
  • Nie, wystarcza to co jest w przygodach

    8 20.00%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dodanie nowych kopalń: tytanu i saletry (jak było kiedyś)

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra

    Dodanie nowych kopalń: tytanu i saletry (jak było kiedyś)

    Czy chciałbyś / chciałabyś by podobnie jak z kopalnią granitu wprowadzono również kopalnie tytanu i kopalnię saletry do gry?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra

    Saletra

    Jako, ze ostatnimi czasy saletra powoli staje sie towarem deficytowym to moze byloby milo gdyby pojawilo sie np zloze saletry (wyszukiwane przez geologow) albo ewentualnie moznaby dodac kolonie z tym surowcem?
    Ostatnio edytowane przez GbrL ; 21.04.2015 o 23:40 Powód: ankieta

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    W koloniach mogłaby być zwłaszcza tych największych przecież jest jednym z surowców mistrzowskich. Na wyspie to raczej fabryka saletry za klejki czy coś takiego, skoro taka sama jest granitu i egzo, nie widzę żadnego powodu by miały być na wyspie złoża jakiegoś mistrzowskiego surowca bo zaraz ktoś zechce granitu, tytanu, egzo
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    Jako, ze ostatnimi czasy saletra powoli staje sie towarem deficytowym to moze byloby milo gdyby pojawilo sie np zloze saletry (wyszukiwane przez geologow) albo ewentualnie moznaby dodac kolonie z tym surowcem?
    Już towar deficytowy? Nadal mam ponad 70k i wcale mi nie brakuje Ale czemu ma nie być więcej? Popieram
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Osobiscie oddalem glos na zloza wyszukiwane przez geologow (z wygody), ale w sumie bym sie nie obrazil na saletrowe kolonie - lepsze to niz egzo, ruda zlota, bale, ruda zelaza, marmur czy wegiel

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    A może by tak zwiększyć ilość w dropach z przygód, do poziomu np. drewna egzotycznego, lub zmniejszyć ilość potrzebnej saletry, albo prochu do produkcji armat (nowy balans).

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jesli te kopalnie maja byc pomyslane tak dobrze jak ta z granitem to rownie dobrze moze ich nie byc w ogole.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Z tego co widzę ten wątek jest zlepką kilku w podobnej tematyce, nie przypominam sobie bym tą ankietę z takimi pytaniami dodawał, więc sama ankieta nie jest moją.
    Malutki szczególik, nigdy nie byłem za saletrą w koloniach/ekspedycjach.

    @ sparkz
    Moja propozycja to:
    - zmniejszenie o 3/4 ceny kopalni granitu i szkółki drzew egzotycznych lub dodanie ich do menu budowli;
    - zastąpienie z łupów: granitu, doładowaniami do kopalni granitu lub uniwersalnymi, typu omniziarno
    - zastąpienie z łupów: drewna egzotycznego, doładowaniami do szkółki drzew egzotycznych lub uniwersalnymi, typu omniziarno
    - zmniejszenie z 3 do 1 jednostki pobieranych ze złoża kopalni granitu i szkółki drzew egzotycznych (tak jak jest w każdej innej kopalni).

    Mimo tego że wiem że część się przyzwyczaiła do aktualnych i powie stanowcze nie, to mimo wszystko uważam to za potrzebne.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 24.04.2015 o 16:34

  9. #9
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    w ankiecie jestem za dodaniem kopalń saletry w lokacjach kolonii- nie grałem kiedy były na wyspie głównej
    zdobycie i utrzymanie kolonii to nie mały wydatek a też można ją stracić łatwo, jeszcze jeśli miałoby wejść normalne PvP na koloniach to Saletra byłby bardzo droga.
    Ostatnio edytowane przez fenixpiotr ; 24.04.2015 o 18:15
    +A+M+D+G+

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    - zmniejszenie o 3/4 ceny kopalni granitu i szkółki drzew egzotycznych lub dodanie ich do menu budowli;
    - zastąpienie z łupów: granitu, doładowaniami do kopalni granitu lub uniwersalnymi, typu omniziarno
    - zastąpienie z łupów: drewna egzotycznego, doładowaniami do szkółki drzew egzotycznych lub uniwersalnymi, typu omniziarno
    - zmniejszenie z 3 do 1 jednostki pobieranych ze złoża kopalni granitu i szkółki drzew egzotycznych (tak jak jest w każdej innej kopalni).

    Mimo tego że wiem że część się przyzwyczaiła do aktualnych i powie stanowcze nie, to mimo wszystko uważam to za potrzebne.
    Na 1 nigdy nie pojda bo gdyby chcieli udostepnic te budynki niskim kosztem to by to zrobili od poczatku.

    Zastepowanie surowcow z dropow doladowaniami jest kompletnie bez sensu, bo wypada sobie odpowiedziec na pytanie czemu to niby by mialo sluzyc. Nie rozwiazuje zadnego problemu, nie adresuje zadnego problemu tylko w sztuczny sposob utrudnia dostep do tych surowcow tej czesci graczy, ktora jeszcze nie wyfarmila odpowiedniej ilosci.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.