Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, lepiej by automat przerzucał osadników i doładowania do złóż a reszta do magazynów

    12 38.71%
  • Nie, dobrze jest jak jest

    14 45.16%
  • Tak, ale wole sam wybrać każdy z osobna towar gdzie ma trafić z wiadomości

    7 22.58%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Wybór z łupu / dropa co ma trafić do gwiazdy a co do magazynów.

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Moim zdaniem osadników powinni całkiem usunąć z dropów obecnie chleb jest 4x tańszy od marmuru, a nie tak dawno był od niego droższy. Robiąc niektóre przygody otrzymujemy więcej osadników niż zużyjemy to jakiś absurd bo jak ktoś do tego ma kilka szkółek wiejskich to co ma z nimi zrobić wsadzić sobie w ... gwiazdę? Populacja ciągle na full, a szkółki ciągle stoją i nie mogą produkować nad limit. Najbardziej w tym wszystkim poszkodowani są posiadacze premium bo im jeszcze bardziej się populacja zapycha zróbcie coś z tym!!! A osadnikami nie da się handlować i co mają tak leżakować w gwieździe do usr... no właśnie, aż może, może, MOŻE kiedyś zginą? Mam zamiast ulubionej przygody robić jakąś trudniejszą tylko po to aby pozbyć się osadników? Absurd.
    Ostatnio edytowane przez browar69 ; 26.12.2014 o 08:23 Powód: kilka słów na temat krów...

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hehe a jak miesiąc temu pisałem, że tak będzie z chlebem to mnie za krzyczeli, że nie mam racji. Nie produkuję chleba to dla mnie to dobrze, nie dawno ciężko było skupić chlebek po 40, teraz ściągam z rynku po 20-25:-) Ale tym co zainwestowali w 6lvl i nowe silosy do łańcucha chlebowego to serdecznie wspöłczuję....
    Swoją drogą miecze z brązu tanieją czy mi się wydaje?

  3. #13
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z osadnikami to stanowczo przesadzili, całkowite usunięcie byłoby chyba zbyt drastycznym posunięciem, ale znaczna redukcja byłaby rozsądna, bo obecnie szkółki stały się zbyteczne, a dodawanie dropu wprost do magazynu mimo że znakomite to często nie można go wykorzystać właśnie przez osadników.

    Miecze faktycznie coś ostatnio staniały.

  4. #14
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 26.12.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.