Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem wyszukiwarki znajomego z listy znajomych

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    22 68.75%
  • Nie

    9 28.13%
  • Nie wiem

    1 3.13%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Wyszukiwarka znajomych

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Wyszukiwarka znajomych

    Dla dużej części graczy pewnie nie stanowi to problemu ale dla tych co mają dużo znajomych owszem. Chodzi mi o dodanie wyszukiwarki pozwalającej znaleźć jednego konkretnego znajomego spośród długiej listy naszych znajomych. Nikomu to nie zaszkodzi, a sporej części graczy uprości sprawę. Przykładowo mam kilkuset znajomych. Połowę na 50 lvl. Znalezienie wśród nich osoby z 50 lvl o nicku zaczynającym się na literę np "Z" to kilka minut żmudnego przewijania i często się po prostu człowiekowi tego odechciewa... A w taką wyszukiwarkę wklepywało, by się jego nick i wyskakiwał bez przewijania

  2. #2
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    przy 700 znajomych 95% ma 50 lvl i sa alfabetycznie wiec nie ma problemu :> a pozostale z 5% latwo przeszukac jak cos xD
    wiec przerost formy nad trescia szkoda wprowadzac nowe bugi
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    samo***ki tez dodać

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Selekcja wybranych znajomych



    http://s21.postimg.org/ejmttxmdj/okno_VIP.jpg

    Witam
    Chciałbym zaproponować wykorzystanie wolnego okienka. Nawet jednorazowa wymiana dropa powoduje, ze trzeba być z gościem znajomymi (każdy ma na pewno ich dość sporo) , ok , ale czy w takim razie nie można by wykorzystać wolnego okienka do robienia indywidualnej listy znajomych --takich VIP .

    pozdro
    vidmax

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dodaj ankiete "tak"/"nie"/"obojetne"/"tak, ze zmianami (opisz w watku)". Albo cos w tym stylu

    Wydaje mi sie, ze pomysl juz sie kilkakrotnie pojawial - ja ogolnie jestem za

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysłów było kilka jak zagospodarować ten wolny przycisk.
    Mi osobiście najrozsądniejszym wydaje się pomysł, żeby byli tam aktywni znajomi.
    Lepsze to, niż dzielenie znajomych na lepszych i gorszych

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez vidmax2012 Zobacz posta
    trzeba być z gościem znajomymi
    Nie masz opcji "usuń ze znajomych"? Dziwne bo u mnie się wyświetla i działa prawidłowo.

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ze względu na podobieństwo zagadnienia, łączę tematy. Zachęcam do dalszej dyskusji
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Nie masz opcji "usuń ze znajomych"? Dziwne bo u mnie się wyświetla i działa prawidłowo.
    taaa, potem slysze "no coz, skoro usunelas, to juz Cie nie bede wiecej dodawac" : >

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia

    wyszukiwanie znajomych

    Z biegiem czasu w Interfejsie znajomych przybywa coraz więcej awatarów. I czasem (a może częściej niż czasem) jest potrzeba szybkiego wyszukania osoby. np po awarii chat. Zatem wskazane by była aby wprowadzić w menu znajomych wyszukiwanie po literze. Mniej więcej takie wyszukiwanie jak w menu gwiazdy. Zresztą nawet jest fajne miejsce na umieszczenie pola wyszukiwania. Wszyscy >> Znajomi >> Gildia >> pole wyszukiwania. myślę że programiści BB dadzą rade skoro udało im się takie wyszukiwanie zaimplementować w menu gwiazdy.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.