Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z misją

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problem z misją

    Dałem zaproszenie do misji (dla trzech). Jeden znajomy odpowiedział... i we dwóch rozpoczęliśmy. Trzeci gracz twierdzi, że nie ma zaproszenia. Ja natomiast nie mam możliwości wysłania mu zaproszenia ponownie. Jest komunikat aby wejść do poczty. Ale to nic nie zmienia. Opcję "zaproś znajomego" mam nieaktywną. W szczegółach misji widzę avatary wszystkich uczestników, z tym że ten "trzeci" jest taki jakby ... wyblakły. Nie da się misji kontynuować bez trzeciego gracza. Misja: "Atak na łupieżców"
    Szaman - Szalony Mustang

  2. #2
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Nie pamietam po ilu godzinach wraca zapek (6-8h). Jak wejdziesz po tym czasie w wysłane, to nieodebrany zapek powinien sam wrocic.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: duch.jpg, 
wyświetleń: 140, 
rozmiar: 13.9 KB, 
ID: 2218.
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: duch2.jpg, 
wyświetleń: 141, 
rozmiar: 13.3 KB, 
ID: 2219.

    Minęło już prawie dwie doby...
    Ostatnio edytowane przez S_z_a_m_a_n ; 03.12.2014 o 17:50 Powód: Dodanie png
    Szaman - Szalony Mustang

  4. #4
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Jezeli wszedles w Wysłane, a zapek nie wrocil, to pisz do supportu. Znajac zycie zanim odpisza, to przygoda sie skonczy

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale czy nie lepiej już dla świętego spokoju anulować przygodę, niż czekać nie wiadomo ile.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.