Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Poradnik Zdradzony mały krawiec Igorb1985 - po zmianach 27.11.2014r.

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    w g1 brakuje w opisie info, że atak na 4 trzeba puszczać na 6 i cofnąć Majora po wygranej. Jak się puści prosto na 4, to taki obóz z brzegu ściąga.
    Ostatnio edytowane przez zyszkola ; 23.12.2015 o 01:47

  2. #22
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hooke Zobacz posta
    Blok G1 i G4 opracował pirek2 ale że nie robił poradnika, udostępnił to najpierw do set2g i się rozeszło. Niestety nie każdy podaje kto był autorem.
    Tu masz oryginalne fotki z ich tworzenia:

    http://i61.tinypic.com/dyvqyt.png

    http://i59.tinypic.com/6sfa69.png

    Te bloki opracowałem osobiście, a graczy Hooke czy pirek2 nawet nie znam, nigdy nie widziałem żeby oni to publikowali na forum abym ja mógł to zgapić. Co więcej w życiu z nimi nie rozmawiałem (czat wykluczam bo na innych światach gramy, a na forum tym bardziej od żadnego nie dostałem wiadomości z takim rozwiązaniem). Więc no sorry ale pisanie, że ktoś mi to udostępnił a ja to rozprowadziłem to pomyłka. Być może wpadliśmy w podobnym czasie na to samo. Nie wiem kiedy wasze rozwiązanie ujrzało światło dzienne (nigdy wcześniej nie widziałem w/w screenów), ale moge zapewnić że moje rozwiązanie powstawało na bazie tego co sie działo w owym czasie na serwerze testowym jak jeszcze na pl nie było bajkowych przygód.
    Tak więc prosze nie pisać że coś sobie przywłaszczyłem a potem rozprowadziłem pod swoim nickiem.
    To taka mała dygresja

    A wracając do poradnika, w bloku g2 w ataku na lidera można uzyć 2x mma, 1. 1R 2. 72O +148 Pu (1R 63-72O) [wg teg sym]walka trwa 4 rundy (1+3) to powinno wystarczyć aby wygrać. Nigdzie w poradniku nie widzę żebyś poświęcał mma, tak więc mistrza można dać jako 1 fala w ostatnim ataku na Rezydencję, zawsze to 140R oszczędności. A po tym evencie dużo ludzi ma 2x mistrza walki, więc czemu go nie wykorzystywać do minimalizacji strat. Nie rozumiem podsumowania strat G2, może czegoś nie zaktualizowałeś ale są kompletnie z kosmosu.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    igorb tymczasowo nie gra, wiec nie będzie aktualizował poradników

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    195Eż 1Ku 4Pu, blok pada zanim ostatni atak wejdzie na przywodce, nie ma mowy o kratkach....195EZ w piach, dzieki

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Właśnie wykonałem ten blok, wszedł bez problemu, pasek wygranej się pokazał, ale MSW był szybszy
    Dla pewności zawsze można użyć dużej katapulty, także da się go obronić.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    postaw mma wyzej ,powinno pomoc

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    w G5 skład na MMA sugeruje robić 95ż 20k 105Pu - jest szansa na stratę konnych (max 18, jednak średnio przy 5000 symulacji tylko 0,13), ale atak główny ma tylko 30 sekund (2 rundy+ niszczenie). W składzie z poradnika atak ma szanse trwać 10 sek dłużej (40sek) w około 30% przypadków. Ten skład daje pewniejszy blok.
    Jak na pierwszym blokowanym obozie pojawi się pasek zanim MMA wejdzie do przywódcy trzeba się radować dużą katapultą, jak pojawi się po rozpoczęciu walki przez MMA - blok utrzyma się i nic nie stracimy.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tylko że pierwszy blok pada, bo przegrywa więc katapulta Ci nie pomoże

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    a po co kombinowac na 2x blok w G5, jak mozna ten 1 ubic.. wg. poznanczyka:
    (Dzika jaskinia) (120Dzik + 60Lis) [(163O 107Pu)] [(136-162O)] po ubiciu, dac odwrot..

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    żeby zaoszczędzić 163O

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.