Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Czara goryczy sie przelewa

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat

    Czara goryczy sie przelewa

    Wlasnie zrobilem Matczyna Milosc.
    Jak zwykle przed ostatnim atakiem wrzucilem strzaly i zostalo w obozie 8 PO. Wiec jak zwykle puscilem wetka nie patrzac co w srodku bo 8PO ubije czymkolwiek. Zaraz po wejsciu wetka do obozu przywodcy gra mignela i okazalo sie ze w obozie znowu jest Maryna, Kuchta i 30 Oficerow, czego juz moj wetek, ktory mial 130R i 120Pu nie dal rady ubic.
    Dodatkowo moje strzalki przepadly i nie moglem juz uzyc kolejnych zeby dac na ten oboz. Zeby nie blokowac drugiego gracza wrzucilem ostatnie strzelby.

    Dzialanie TSO w przygodach to jest jakas kpina. Generalowie zmieniaja obozy, weterani przeskakuja wolnych generalow, atakuja oboz chociaz jeszcze nie sa nawet w polowie drogi itd.

    Nic tylko czekac az w nagrode za utracone nerwy zrobia promocje na klejnoty.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tia albo 1 dzień premium i 2 dosypki (śmiech na sali)

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Miałem podobnego kalibru problemy:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...nera%C5%82owie

    Teraz jedynymi przygodami jakie da robić są przygody typu Słońce tropików. Tam są proste ataki, bez bloków i atakuje się jednym generałem na jedną falę. Wszystkie inne rodzaje ataków teraz oznaczają ruletkę.

  4. #4
    Lipek
    Wszystkim którzy mają problemy z generałami w przygodach i ogólnie z cudami niewidami polecam nstp:
    - ściągnąć, zainstalować, uruchomić i ustawić pod siebie program Fraps (bądź podobny który nagrywa sesję giercową)
    - odpalić TSO w dowolnej przeglądarce, po czym wejść w tryb pełnoekranowy
    - nagrać rozgrywkę, wysłać na YT
    - link do swojej rozgrywki podesłać do supportu

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cuda w grze...
    dzisiaj stracilem ponad 500 koni w MB. Po zaladowaniu generalow wysylalem ataki. Okazalo sie przed wejsciem do obozu ze jednak sie wojsko nie zaladowalo i ataki byly ze zlym skladem.
    W ten sposob mialem uziemionych 2 MMA. Jakiez bylo moje zdeziwienie za 30 minut jak wszedlem do przydody ze jedem mma nie jest juz w pozyskiwaniu i moglem zaladowac go wojem i wyslac do ataku. Konik ruszyl...idzie...idzie i nagle zniknal. Okazalo sie ze jednak mma jest w pozyskiwaniu i nie mozna go bylo wyslac do ataku.
    Na dodatek jest jeszcze jeden feature tego calego kabaretu. Jak sie pusci gienka na atak i wyjdzie z przygody i zaraz wejdzie to od razu pokazuje ze gienek atakuje mimo ze ma do przejscia 8 minut. To powoduje ze nie mozna go juz zawrocic bo gra "mysli" ze gienek atakuje. Czyli jak juz poszedl to musi dojsc.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    To co się dzieje od konserwy to jakaś kpina. W byku dnia dzisiejszego straciłem około 400 elitarnych i 400 konnych... Lagi, "bezmózgie" gienki itp...

  7. #7
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Właśnie robiłem sobie wikingów, puściłem ostatni atak, gienerał ładnie wszystko pyknął, zatwierdziłem wykonanie zadanek. I zonk. Coś wyskoczyło, myślałem że powrót, więc kliknąłem, ale to było coś innego, przygoda się zablokowała, próba wejścia kończy komunikatem o błędzie i wywala do głównej. Dropa oczywiście nie dostałem :/ Wojo wróciło w komplecie.
    Złe czarowniki z BB na stos!!
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 04.12.2014 o 19:09

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar melisa77
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to wam zazdroszczę chociaż tego, bo ja nie mogę nawet wejść do gry - mapka ładuje się na kilka sekund i wywala - biała strona z szarym wykrzyknikiem. Próbowałam magicznych sposobów supportu typu ciastka, pamięć, robiłam reinstal flasha i inne nic nie dające zabiegi. Nie będę przelewać na forum swoich myśli odnośnie BB ;/

  9. #9
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Heh, mogę już wejść na tą przygodę, wysłać wojo dało się jeszcze wczoraj, teraz można odesłać., Na wyspie nie ma żadnego obozu, nie ma też możliwości normalnego zakończenia tej przygody. Anulowałem

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Kościan
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co wprowadzą jakąś nowość to gra staje się coraz bardziej zamulona, przeskoki czasowe są w każdej przygodzie, generałowie wielokrotnie atakują te same obozy, uzupełnienie w składach pokazują cofanie uzupełnień - czy ktoś z nich czyta forum mam wątpliwości. Przy takim podejściu do nas trzeba będzie zastosować pożegnanie z ta grą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.