Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: BB - kto tam myśli ?

  1. #21
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Szakael Zobacz posta
    Może pod skrótem "PvP" nie kryje się to co myślicie... tylko Player vs Producer, wszystko by się zgadzało
    Touche

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czyli wypada zainstalować SimCity bo do tego się teraz ta gra sprowadza… Przygód się nie opłaca robić, PvP się nie kalkuluje. Zostaje simować… a magazyny pełne. Więc niech mi BB podpowie jaki jest sens grania w tą grę dalej?

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak widać nawet BB nie znajduje w tym logiki

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja mam pytanie do BB_Teromort - gram w tą zaplutą, flashową giereczkę mniej więcej rok i chciałbym wiedzieć, czy można tu zmienić avatara. Pokłony dla dawnego Blue Byte za legendarną sagę The Settlers na PC, która swego czasu była moim zdaniem jedną z najbardziej udanych tego rodzaju gier. Powodzenia w związku z eventem świątecznym!

  5. #25
    Osadnik Awatar Rafar321
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez LordVoldemorth Zobacz posta
    A ja mam pytanie do BB_Teromort - gram w tą zaplutą, flashową giereczkę mniej więcej rok i chciałbym wiedzieć, czy można tu zmienić avatara.
    A wystarczy poszukać na forum bo temat wałkowany od dawna
    Proponuję nauczyć się trudnej sztuki wpisywania zapytań w okienku "szukaj"
    Rozumiem, że po roku gry odkryłeś istnienie takiego czegoś jak forum, pomijając fakt że zarejestrowany jesteś o 1/2 roku wcześniej ode mnie czyli nawet nie wiesz ile grasz, więc odpowiem - Awatara nie da się zmienić

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.