Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Wątek: Samowolka generałów!

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Samowolka generałów!

    O ile wiem to ja mam decydować co gienek zrobi a widzę, że mam dezerterów na wyspie...
    Oto lista co generałowie robią po konserwie:

    1. Rozkładał się mma 17 razy do 60% i od nowa. Za 18 się udało.
    2. Po przeniesieniu generała na miejsce nagle zawrócił na stare.
    3. w czasie bitwy zmienił cel... na obóz oddalony... pół mapy. (byk)
    4. sam ustala sobie skład wojska.
    5. Traci jednostki, których nie wysłałem na przygodę (raz stracił 14 ochotników mimo że nie mam tego woja!!)
    6. Wetek wyprzedził gienka w drodze do obozu.
    7. po zakończonym ataku tawerniak poszedł raz jeszcze się bić na ten sam obóz (ale już go nie ma!!)
    8. dlaczego generał się sam telepotuje?

    Chyba że jest coś o czym nie wiem

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam.
    Podpisuję się pod zapytaniem co z tymi generałami.

    Oto co mój "geniusz" wymyślił:
    1. Podczas przenoszenia obozu nagle zaatakował cel (gienek zaczął się przenosić i nagle, ledwie spadły mu %, zaatakował niedaleki cel). Całkiem fajnie że tak się rwie, tylko szkoda że ten obóz był mi do niczego nie potrzebny.
    2. Pozbawia mnie jednostek, których nie miałam prawa stracić.
    3. Już pomijam tańczenie przy obozach...

    Byłoby mi niezmiernie miło gdyby jednak się poprawił

  3. #3
    Osadnik Awatar Inkatus
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia
    U mnie podobnie generałowie odstawiają niektóre kabarety przedstawione przez was. Mam nadzieję, że to jak najszybciej poprawią
    Nie bądź, nie dom, paczuj ferirum maleńka frirom.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    A u mnie moi panowie gienki nie tylko tracą wojo, ale padają jak muchy a obozy zostają ... wprawdzie żadnego w nich wojska nie ma ale piękne budowle są
    i tak zastanawiam się czym je zniszczyć... pershingów jeszcze na Settlersach nie mamy, napalm też odpada...
    więc może nasz łaskawca BB poinformuje swoich pognębionych poddanych jak jak pozbyć się niezniszczalnych budynków !!!!!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    witam unie nadal problem z skaczącymi gienkami i zmniejszającymi cele ,4 razy atakującymi ten sam obóz

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie wchodzą dwa do obozu pisze że atakuje atak 3 x dłuższy niż powinien i nagle okazuje się że że Gienki są gotowe do ataku w miejscu startu ( zrezygnowały z ataku i wróciły piorunem skąd je puszczałem) ale puszczony blok też atakował. tylko że on nie wrócił
    Przenoszone gienki niby się posatawią, to ładuje wojsko puszczam lecz po 1-2 min okazuje się że znowu się buduje i tak kilka razy.
    wyświetlanie w nieskończoność że atak wyruszył, atakuje też u mnie jest, jak również niby zmienia cek a go nie zmienia.

    Na chwilę obecną ta "Gra" to tragedia , szkoda czasu

    Technicy i suport i Producent powinni sami teraz w to grać a grę wyłączyć

    Totalne DNO

    Na dodatek te zamulanie

  7. #7
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Krasnolubek Zobacz posta
    A u mnie moi panowie gienki nie tylko tracą wojo, ale padają jak muchy a obozy zostają ... wprawdzie żadnego w nich wojska nie ma ale piękne budowle są
    i tak zastanawiam się czym je zniszczyć... pershingów jeszcze na Settlersach nie mamy, napalm też odpada...
    więc może nasz łaskawca BB poinformuje swoich pognębionych poddanych jak jak pozbyć się niezniszczalnych budynków !!!!!
    jesli zostają puste obozy wyslij gienka z 1 rekrutem Miałam to już nie raz - i to nie po żadnej solidnej konserwie

  8. #8
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Zauważyłem, że ostatnio trzeba każdy atak śledzić, bo czasem (losowo) zdarza się, że któryś przyspieszy/zwolni i potem bloki i inne kombinacje nie wychodzą tak, jak powinny. Problem z tempem mają zarówno MMA, major jak i weteran.
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  9. #9
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie było inaczej, jak śledziłem bloki, to zmieniali atakowane obozy czy prędkość. Za to jak tylko pościłem blok i wychodziłem z przygody, to wszystkie bloki wyszły. Jedyny problem, że po wejściu na przygodę generałowie szli drugi raz atakować, mimo iż obozów już nie było.
    Zobaczymy co będzie dzisiaj.

  10. #10
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To nie wszystko , dzisiaj około 40 razy mój major był gotów na rozkaz takiego spamu nigdy nie widziałem w systemie , Gienki się cofają , wszystko zmienia cel najlepszą metodą jest wysłanie ataku ustawienie bloku i bum niech leci i powrocic na swoja wyspe i miec nadzieje ze nic nie dupnie na przygodzie...

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.