Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 80

Wątek: Samowolka generałów!

  1. #31
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Robiłem Byka, wszystko fajnie chodziło, bloki nawet na czas przejścia wchodziły bez zarzutu ... do czasu aż postawiłem zaprosić ludków na dropa. Wszystko się posypało, żaden blok nie wszedł, nawet te co miałem już sprawdzone i obcykane, wojo całe padło, musiałem pisać do gościa by swoich wojaków dosłał, bo ja już nie miałem nic.
    Teraz robię Czarnych i boję się co to będzie jak ludków zaproszę. A jest, 2 razy generał atakował nim rozklepał obóz, a potem kiedy już wracał telepnęło go parę flag dalej i zmienił kierunek, szedł znowu na ten obóz co go wcześniej rozklepał.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 18.12.2014 o 18:58

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Właśnie na CR wtopiłem całe G1. Przechwycił mnie obóz po lewej, który zawsze sie spokojnie omijało.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja miałem 2 razy problem z gienkami (na wieeeeelu banitów, zdrajców i byków), w obu przypadkach odwalało im gdy wróciłem na swoją wyspę w czasie bloku/ataku. Raz nawet z ciekawości olałem to, nie zrobiłem odwrotu i ponownie wróciłem na wyspę. Po dłuższej chwili, po ponownym wejściu na przygodę, okazało się atak odbył się prawidłowo. Opuszczacie mapę przygody po puszczeniu ataków?

  4. #34
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja to najczęściej siedzę na mapie przygody, czasem tylko wracam na wyspę, i póki gram solo to jest oki

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    konserwa była i dupa bo jak było zrypane tak jest nadal i ciekawe poco robią matoły konserwy skoro i tak ciągle coś nie gra

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam, robie zdradzonego i puszczem atak na obóz a ten idiota jeszcze po ubiciu obozu atakuje następny a nie było nawet tego widać że idzie na inny bo bym go wycofał.

  7. #37
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie no kurde, wysyłam gienka na atak, widzę jak wychodzi z obozu i sobie drepta, ale to fatamorgana była bo się okazało że poszedł zupełnie inny gienek do tego zmienił cel, ale w raporcie już tego nie było.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra
    Do stycznia ma nie być żadnej przerwy konserwacyjnej czyli dupa i kamieni kupa

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeśli BB to czytają, to wymuszona przerwa techniczna musi być. Ludzie, toż to się nie da robić przygód, bo wychodzą cuda... Ja dziękuję za taką grę.

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dokładnie. Już straciłem rachube ile elitarnych i puszkarzy poszlo mi w krawcach i byku do piachu. I to nawet nie na blokach tylko pojedynczych atakach z użyciem słownie: jednego generała. Przełączanie mapy powoduje m.in. to co napisał autor wątku. Generał po jednej walce czy przestawianiu garnizonu szybciej się przemieszcza. Ale tylko po stronie przeglądarki. Np. dziś pusciłem atak w G1 na pierwszy oboz w byku wg poznanczyka. 47R 182EŻ i 41Pu. Dostałem raport. Wszedłem na przygode, patrze major wrócił, przypisałem mu wojsko na kolejny obóz i pusciłem atak. Po 3-4 minutach dostałem raport a wg niego wysłałem takie wojsko jakie zostało po pierwszym ataku, mimo, że gra pokazywała co innego. I tak sobie trace co jakiś czas po 20-40 puszkarzy i elitarnych lub więcej na pojedynczych atakach.

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.