Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80

Wątek: Samowolka generałów!

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Grozisz czy obiecujesz...?

    Srednio co 2 osoba juz kilka razy "konczyla gre"
    i niestety z tego co piszesz co drugi już nie gra. U mnie ze 20 osób z 50LV są nieaktywni od dłuższego czasu.
    Z 6-ciu znajomych z którymi zacząłem tu grać został jeden i jeszcze ja

    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Wiecie ci jest najlepsze? To:
    .......
    Widać, że ktoś tu nie czytał zgłoszeń ani mailem ani na forum....
    to się zgadza bo wysyłane do suportu creny nie są nawet oglądane
    Ostatnio edytowane przez Kłusownik1 ; 09.12.2014 o 11:58

  2. #22
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mar_uda Zobacz posta
    Generałowie chodzą gdzie chcą i jak chcą. Powrót PO wygranej walce ze standardowym potrójnym blokiem w Banitach:
    2 wraca, 2 gdzieś sobie idzie. Szczególnie nasila się to, jeśli w trakcie wraca się na wyspę macierzystą i ponownie do przygody.
    to wina podglądu "namiotów", puki tego nie wywala/naprawia, tak będzie cały czas ..

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    dokladasz inne wojo a atakuje inne wojo to juz komedia genki wykastrowac uspokoic bo kto za straty zwroci majersa dacie czy premke 1 dzien w buty se wsadzic moze z gory lepiej problem zobaczycie

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzisiaj na synach krawcach atakując obóz 17, najpierw wysłałem majora na obóz 18, został przechwycony przez obóz 17, po wygranej walce dałem odwrót. Major zawrócił ale po jakimś czasie postanowił znowu zaatakować i już odwrotu drugi raz nie mogłem wcisnąć. Straciłem przez to 139 puszkarzy. Następnie puszczając pierwsza falę 200Ł na obóz 18, generał z tawerny zaatakował, przegrał walkę, po czym będąc w połowie drogi do garnizonu znowu postanowił przeprowadzić atak mimo iż prędzej przegrał walkę..... także wesoło nie ma co

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    widze samowola na calego:P mamy demokracje..haha

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Zapowiadaja jakies tam poprawki ale o tym ze gienki robia co chca w przygodach to juz nikt nie mowi. Pewnie tak juz zostanie.
    Juz nie mowie o blokach ale nawet jak sie wysle gienka samego do ataku to cesto w polowie drogi mignie i okazuje sie ze wojo sie nie zaladowalo i znowu puszkarze i elita ***.....
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 18.12.2014 o 23:43

  7. #27
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od trzech dni przy każdym zrobionym rb (9szt) przy ostatnim bloku major zostaje przechwycony, ale za chwile już walczy tam gdzie powinien
    "Everybody lies"

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Dokladnie mam to samo z rb, przy bloku g2 general zostaje przechwycony przez blok D ale, po chwili dym pojawia sie przy wiezy, pozniej podczas powrotow generalowie ida jak nacpani, cofaja sie do miejsca bloku, pojawiaja sie niby gotowi do walki a tak naprawde sa jeszcze w 3/4 drogi itd

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie byki akurat wychodza bez zarzutu, nawet lepiej bo czasami sypal mi sie pierwszy blok, teraz wychodzi, ale z banitami mam problem.. po skonczonej walce nagle pbozy pojawily sie ponownie .. z paskami postepu.. major tez poszedl sobie do zupelnie innego obozu niz miał, a akurat z ta przygoda nigdy wczesniej nie mialam klopotu..

  10. #30
    Osadnik Awatar tissayah
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Co jest k..., z tymi przygodami i generałami?!?!?!
    Przecież dzisiaj konserwacja była!!!

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.