Odpowiedz w tym wątku
Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #371
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Miesiączka Zobacz posta
    ogólnie fajne te kolonie ale lagi na nich są porażające, wyczyszczone ciastka, cała historia etc i przed samym bossem coś takiego: http://scr.hu/1fak/roi1s
    a później na bossie to samo i marzenie o podbiciu kolonii poszły do kosza =/
    Takie bledy zauwazylem tylko na 3 lvlowych koloniach
    Na 1 lvlowych smiga az milo

  2. #372
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Miesiączka Zobacz posta
    ogólnie fajne te kolonie ale lagi na nich są porażające, wyczyszczone ciastka, cała historia etc i przed samym bossem coś takiego: http://scr.hu/1fak/roi1s
    a później na bossie to samo i marzenie o podbiciu kolonii poszły do kosza =/
    Na 3 zdarza się, na 1 i 2 nie miałam takiego problemu. Ale co żeś tam wyrabiał, że nie podbiłeś? Na największych podstawowa zasada - najkrótszą drogą do zamku i ewentualnie potem czyszczenie na PD. Wtedy nie ma bata, żeby przy 2 takich lagach nie podbić. Jak dostaniesz czarnego to już nawet przy tym błędzie skasuje obóz

  3. #373
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    jaki wynik będzie jeśli na 20 psów puścimy 7 jednostek szturmowych ?
    jeśli sądzicie że będzie 0-0 (wszyscy martwi) to się mylicie będzie 20 psów ...
    BB nawet taki prosty algorytm można popsuć

  4. #374
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Przegląd wojsk (myszka nad ludkiem w pasku) na ekspedycji pokazuje ilość wszystkich wojsk, z wyjątkiem tych, o które nam najbardziej chodzi.
    Z grubsza domyślam się jaką ilość rekrutów, puszkarzy albo konnych mam na ekspedycji, dajcie w to miejsce info o jednostkach ekspedycyjnych.

  5. #375
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak wyżej pisze Iphoris. Nie wiem czy to jakiś błąd czy jak ale odkrywcy nie wykrywają ekspedycji z granitem chodzi o poziom 3. Wysłałam juz z 40 razy odkrywcę po dłuższej przerwie około miesiąca i nic... będę próbowała dalej.

  6. #376
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Ekspedycja kończy się przed wynikającym z zegara końcem ekspedycji.
    To nie pierwszy raz - finałowa walka, 6-7 minut do końca i komunikat o końcu czasu na przygodę.
    Ponad tysiąc jednostek w piach i na darmo, a przecież powinienem to wygrać, bo było jeszcze 7 minut do końca według zegarka.
    Ktoś może potwierdzić czy to problem mój czy globalny?
    Problem z moim zegarem wykluczam - czas rozpoczęcia jest taki jak powinien.
    Nie mam pojęcia gdzie ginie te 7 minut, ale niech ktoś je znajdzie.

  7. #377
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Po podboju kolonii gdy tworze linie obronną mam problem z usunięciem już postawionych obozów by dokonać ich zmiany.
    Dźwięk usunięcia jest odtwarzany ale obóz nie znika.
    Gdy wyszedłem z kolonii na wyspę macierzystą i po dłuższej chwili powróciłem do niej, obozy nadal były, poza tym pojawił się dymek informujący że "Otrzymałeś nowe zadanie" spróbowałem usunąć je kolejny raz, operacja się udała lecz po chwili powróciły.
    Gdy próbuje znowu je usunąć dźwięk jest odtwarzany lecz obóz znów nie znika.
    Używam Opery w wersji 42.0.2393.517, czyszczenie danych przeglądania nic nie daje, pokusiłem się nawet o usunięcie profilu ale bez zmian.

    Aktualizacja:
    Sprawdzone także na Operze 12.18 i Waterfox 51.0.1 (użyty FlashPlayer 24.0.0.194) ale bez zmian.

    Ktoś ma podobne problemy?
    Ostatnio edytowane przez Plugin ; 05.02.2017 o 20:20

  8. #378
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Kolonie nie mają zupełnie szczęścia w tej grze - pojawił się nowy problem w nieoczekiwanym miejscu.
    Jedno z zadań na Statku to podbicie 2 kolonii i zebranie 1k granitu. Wczoraj rano podbiłem 2 kolonie i czekałem na zebranie granitu - wieczorem zaliczenie 1 z nich zniknęło. Podbiłem kolejną - pasek na zielono, a dziś rano znów zaliczona tylko 1.
    A może trochę odwagi i ktoś zdecyduje się na zlikwidowanie takich ślepych uliczek jak to niby pvp.

  9. #379
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A czy problem na MAC OS z safari też będzie się pojawiał ??
    Ponoć to najlepsza platforma do internetu. Sam szukam sposobu aby powrócić i sprzątać wasze kolonie ale zniechęca mnie mass lagi w tym PVP.

  10. #380
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    .

Odpowiedz w tym wątku
Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.