Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 38 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ja już nie pamiętam że były inne lvl jak 3

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Podbiłem, zdobyłem, objąłem w posiadanie ... zwał, jak zwał. Nie zaliczyło mi zadania - to raz. Dwa, co tydzień dostaję PW z informacją o podbiciu/zdobyciu kolonii oraz dropem + druga PW z raportem. Oczywiście co 2-3 dni jeszcze wpada PW z jakimiś XP i punktami sławy, czy jak to się tam zwie? Aha, w osiągnięciach również nie mam, że kolonię zdobyłem. No i ostatnia kwestia - pomimo zdobycia tej cholernej KOLONII nie dostaję regularnie tego żelaza!!!!! Ale już na to położyłem krzyżyk. TO tylko tak dla informacji.

  3. #33
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez CoDiAl77 Zobacz posta
    wNo i ostatnia kwestia - pomimo zdobycia tej cholernej KOLONII nie dostaję regularnie tego żelaza!!!!!
    A odbierasz to żelazo regularnie z menu kolonii czy czekasz aż samo wpadnie do magazynu?

  4. #34
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Mnie tam sie podoba jak ciągle dostaje raport że straciłem olbrzymią bogatą kolonie. Raz dziennie wpada coś takiego
    http://scr.hu/0fu4/a8rq3
    To ja mam tak samo. Oczywiście loot jest u mnie o wiele mniejszy, ale też podobną wiadomość dostaję raz na kilka dni.

  5. #35
    Royalvee
    W dalszym ciągu w ekspedycjach nie zlicza rudy tytanu do osiągnięć... ach tak inni pisali o tym dopiero tygodnie temu...")

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Osiągnięcie AS (podbijanie małych kolonii) nie działa porwanie. Mając poziom 3 ekspedycji nie zalicza odbitych wysp graczy do osiągnięcia. Powinienem mieć 13 odbitych a mam 8 (jak podbijałem na 1lvl). Żeby nie być gołosłownym (tylko szkoleniową ekspedycje zdobyłem od bandytów, reszta odbicie):


  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj

    Do czego służy przycisk "odwrót" w panelu generała w ekspedycjach?

    Próby odwołania generała, gdy zmienia cel ataku, prawie zawsze kończą się niepowodzeniem pomimo użycia przycisku przed wejściem do wrogiego obozu. Proponuje zlikwidować ten przycisk- nie będzie wprowadzał w błąd.

  8. #38
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    On nie wprowadza w blad...

    "Odwrot" ma niestety spore opoznienie i najczesciej na ekspedycjach gdy marszalek zmienia cel jest juz za pozno aby go uzyc

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Jest efektem używania przez BB dobrych skrótów klawiszowych zwanych ctrl+c i ctrl+v

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RobinsonCrusoe Zobacz posta
    Osiągnięcie AS (podbijanie małych kolonii) nie działa porwanie. Mając poziom 3 ekspedycji nie zalicza odbitych wysp graczy do osiągnięcia. Powinienem mieć 13 odbitych a mam 8 (jak podbijałem na 1lvl). Żeby nie być gołosłownym (tylko szkoleniową ekspedycje zdobyłem od bandytów, reszta odbicie):

    U mnie dokładnie to samo. Nie zlicza poprawnie odbijanych kolonii oraz liczby odpartych ataków.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 38 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.